Silvester bez priateľky?

Príspevok v téme: Silvester bez priateľky?
juraj1313

Mam mansi problem.moja priatelka je velmi zatazena na svoju macku.vcera som sa jej opytal ci by sme nesli na silvestra ku mojim najlepsim znamym..manzelskemu pariku ktorych poznam 10 rokov.povedala a macka? Ako ju mozem nechat samu doma ked budu vonku trieskat ohnostroje a delobuchy??? Ved chuderka sa zblazni.o jednej rano hodinu po ohnostroji by sla niekam von ale skor nie...chapete tomu?! Tym mi narusila cely plan na silvestra kvoli debilnej macke? Tak toto je neprijemne a chore aby mi blbe zviera takto nicilo vZtah.mali sme mat pekny program u znamych na dome a bolo by fajn..a tak co mam robit?! Sediet s nou doma a hodinu po polnoci do mesta ked bude skoro po programe??!!alebo ist k tym znamym? Ked ona sa nezaujima o nas vztah ale o blbu macku? Preco by som mal brat ohlad na nu?! Kto berie v tom pripade ohlad na mna??!! Ta macka komplikuje vsetko.nie len ten silvester ale kazde ponocovanie ked ju chcem zobrat niekam ani na chatu nepojde...dakujem Vam za kazdy nazor.

eddings

woo> no to by si s nou mala chodit pravidelne k zoopsychologovi ked bude v takom hroznom strese...ludia vam uz fakt sibe, vam uz na ludoch zalezi menej ako na zvieratach. Ked som toto cital, napadla ma epizoda SouthParku o PETA :)) treba si pozriet, uplne presny priklad

eddings

MultiLevel> v tomto pripade z jednej strany padaju ultimata, a z druhej ocakavas kompromisy. Kompromis je zo svojej podstaty obojstranny. Juraj pise ze spolu vecer nikam nemozu ist von kvoli macke. Ak si takto predstavujes robenie kompromisov, tak si bohuzial nepochopila vyznam toho slova TY, nie on! Vztah kde sa bude vzdy prisposobovat len jedna strana, nemoze dlhodobo uspokojivo fungovat. A uz vobec nie, ked sa bude prisposobovat viac zvieratu ako cloveku.

Okrem toho, navrhol som kompromis - zobrat macku so sebou!!! ;)

Deria

Juraj, tazko robit uzavery, ci vztah tvojej priatelky k jej macke je chorobny, pretoze vzdy je dobre vypocut si obe strany. Teda pozname len tvoju verziu.:) Jedno je iste, ze kazdy, kto si zadovazi zviera, by mal zan niest aj zodpovednost. Ja pokladam naopak za nezodpovedne a bezcitne, nechat zviera na Silvestra same doma, hlavne, ak sa boji. Tu macku priatelka uz mala, ked ta spoznala, ci nie? Neviem ako macky ale vela psov uz na Silvestra skolabovalo a aj pod liekmi. Tak teraz sa moze macka aj zasrat od strachu, tvoja priatelka tiez, lebo ty sa chces bavit! (aj tak neviem, aky debil vymyslel oslavu s delobuchmi, nehladiac ani na tazko chorých, ci kojencov)Nechcem tym povedat, ze priatelka by mala sediet len pri macke a ze by ste sa jej mali prisposobovat, to urcite nie. Ale podla toho, ako pises, neverim, ze priatelku uprimne lubis. Potom sem zas napis, ked sa rozídete, pretoze sa k sebe nehodite a ani vam to dlho nevydrzi.

amy55

my mame tiez mačku teraz a bude to jej prvy silvester,tak tiez uvazujeme,ze ostaneme doma,alebo ju zoberieme k znamym.samu by som ju nerada nechavala.mozno ked tak nechala ju zatvorenu v nejakej miestnosti bez okien, chodba a tak,tam to budu počuť o čosi menej.. i keď bohvie.
no ale kazdopadne, mal by si mat pre to pochopenie, a nie na vsetkych nadavat, ze to je chore, ked ti nieco povedia. prisiel si sa poradit a nie si presadzovat vlastne nazory:)

sewie

co tak hotel pre zvierata? alebo nieco na ten sposob...nemam cas to tu cele citat...pride mi ze ten vztah ma k tej macke asi az prilis silny ale zas na druhej strane,...vela ludi sa podriaduje zvieratam-mat zvieratko je zodpovednost...nemozes ho len tak odlozit do skrine a nechat ho nech si poradi...ale...odtial potial...treba najst aspon nejaku zodpovednu osobu ktorej by tvoja ptiatelka verila ze sa o nu postara alebo mozno vymysliet nieco kde by macka mohla ist s vami...nikto nie je dokonaly...kazdy ma nieco...a prestante davat blbe napady ze otravit ju...ta chudera macka za to nemoze!

vebe

Dadula56, prepac ale porovnavat macku s detmi je trochu divne. Pride mi prirodzene podriadovat svoj zivot detom, to robim odkedy uzreli svetlo sveta, ale v pripade macky, aby ta bola rozhodujuca, ze budem sediet doma, nepojdem na navstevu, na chtau a tak, tak to mi prirodzene vobec nepride. Podla respektu k macke nemozes uzudzovat aky kto bude rodic. Postavim otazku inak, aka bude ona matka, ked teraz riesi hlavne macku. Bola by schopna ju dat macku prec, ak by sa u jej dieta zostila napriklad alergia na jej srst?

Agnes998

Nechodit na dovolenky kvoli macke. Ako zdrave toto urcite nie je. Navrhni jej, nech vyhlada psychologicku pomoc. Ja by som takeho partnera mat nemohla.

Simonaa

Nech sa da liecit! Chore , aby sa stale prispôsobovala macke, na silvestra chod sam, a ked ani vtedy jej nedojde , ze je na hlavu, a ze vsetko len nici kvoli tej macke tak rozchod