Je to len psychika?

Príspevok v téme: Je to len psychika?
pipos

Ahojte všetci , napíšem Vám svoje problémy či by mi niekto nevedel pomocť čo mi vlastne je
Moje problémy začali únavou bolestami hlavy , poruchamy osobnosti tak som začal chodiť po doktoroch a zistili mi boreliozu elisa testy som mal vysoko pozitívne nasadili mi 3 balenie augmentinu ostali mi trocha lepšie ale s únavou nie , začal som chodiť aj k neurologičke lebo sa mi pridali dalšie príznaky ako zášklby končatín , pichanie v ruke v nohe ... tá mi zistila neurogennu tetaniu bral som alpha d3 ale už neberiem , beriem iba magnezium čo mi odporučila , neurologičku ukončila liečbu a poslala ma k psychiatrovi ten mi dal serlift ten už beriem dva mesiace a neurol pol tabletky pred spaním ale stále mi nieje lepšie , tak som sa znova vrátil k infekčnej nech mi spraví westernblot testy povedala že sa zistilo tam že som prekonal boreliozu a všetko je teraz OK , ale ja sa stále cítim zle ako na začiatku aj by som skoro povedal že aj horšie
Momentálne beriem ešte Wobenzym 4x3 tabletky asi tri týždne , a ešte mám extrakt s olivových listov 3x150mg
Prosím o každú radu ďakujem vopred

amaryllis

pipos. aj ked su teraz vysledky o.k. tak ta pliaga ostala v tele. tu by ti mohli pomoct u albertovej v bratislave. moj muz to tiez tam absolvoval po nakaze boreliou a je chvalabohu uz v poriadku. daj do googlu luba albertova a najdes si tam kontakt.

redka

ja verim ze to ako sa citime zavisi od toho co do seba davame... jedlo je nase palivo... a ked das do auta spatne palivo tak sa tiez pokazi.. takze skuste na to pozriet cez stravu a potom aj cez ine suvislosti ako prostredie a vztahy v ktorych zijete...

He Is A Legend

A co chces presnejsie vediet ? Ja mam od konca leta Panicku poruchu z nicoho nic mi zacalo byt zle .. tiez viem o tom rozpravat .. ked chces vklude sa nieco spytaj ..

redka

este skus oreganovy olej, citricidal, a probiotika.... uz si pripadam ze vsade pisem to iste, ale skus precistit creva od kvasinky... a aj cele telo.. nieco si o tom precitaj lebo aj tam by mohol byt pes zakopany... ono ten horcik - zalezi aka forma a ako ho vstrebava tvoje telo ... jedno s druhym suvisi.... akus pozriet aj na www.zdravi-az.cz na forum