Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel chce trojku

Príspevok v téme: Priatel chce trojku
nina24

Ahojte,

chcela by som sa Vas spytat, ake mate skusenosti s trojkou (par + zena). Priatel mi o tom hovori uz takmer kazdy den, davno som mu povedala, ze to nechcem, pretoze neviem oddelit nas sex od lasky, napriek tomu s tym stale zacina. Sme spolu 6 rokov a bola som jeho prve dievca, tak si myslim, ze mu nestaci skusit v zivote iba jednu zenu...napriek tomu mi hovori, ako velmi ma lubi a odhliadnuc od tohto problemu je nam spolu velmi dobre. Chcela by som hlavne pocut nazory tych, ktori trojku zazili s partnerom, ci to dopadlo dobre alebo zle...Na zaver chcem povedat, ze nie som proti trojke samotnej, urcite by som do nej isla s chalanom, s ktorym v buducnosti nic viac neplanujem, najlepsie s dvomi chalanmi :))

Severka

a teba sa pýtal či to chceš?? Je vidieť, že myslí, len na seba. Pre boha čo je to za chlapa ktorý chce trojku?

Prezývka55

Dawia :D :D nie sak by sa nepozerala zatial by ju ta druha lizala alebo by sa bozkavali :D vidim ze nepoznas ako funguje trojka ale spat k teme.

Podla mna trojka s partnerom je blbost, aspon pre mna. Ked uz tak trojka s 2 ma cudzimi zenami ale trojka s partnerkou a nejakou dalsou mi pride divna.

Dawia

Navrhni mu ty chalana do 3jky! A ty sa tez preber si normlana? co sa budes prizerat nato ako ty si budes robit dobre ztim co on bude jebat daku cudzi pi!

Dawia

Mňa by to ponížilo. Zujímav, že ostatní muži to nechcú. Je to nevy...y! zasran zrejme, už nevie čo od rozkošu, alebo mu už ty nestačíš

ahojhello

toto by som neakceptovala s priatelom ako takym ,ak by to bol len sexualny partner rec o trojke by padnut mohla, ale s priatelom ktoreho lubim ,urcite nie, a ak si jeho prve dievca taky vztah skonci ,prepac ak som velmi priama , ale chlapec bude chciet skusat aj ine maso , ver mi !

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel chce trojku - Fórum - ZDRAVIE.sk