Priatel chce trojku

Príspevok v téme: Priatel chce trojku
nina24

Ahojte,

chcela by som sa Vas spytat, ake mate skusenosti s trojkou (par + zena). Priatel mi o tom hovori uz takmer kazdy den, davno som mu povedala, ze to nechcem, pretoze neviem oddelit nas sex od lasky, napriek tomu s tym stale zacina. Sme spolu 6 rokov a bola som jeho prve dievca, tak si myslim, ze mu nestaci skusit v zivote iba jednu zenu...napriek tomu mi hovori, ako velmi ma lubi a odhliadnuc od tohto problemu je nam spolu velmi dobre. Chcela by som hlavne pocut nazory tych, ktori trojku zazili s partnerom, ci to dopadlo dobre alebo zle...Na zaver chcem povedat, ze nie som proti trojke samotnej, urcite by som do nej isla s chalanom, s ktorym v buducnosti nic viac neplanujem, najlepsie s dvomi chalanmi :))

simonkaa

trojka je rafinovaný spôsob ako si užiť neveru pred očami podvádzaného partnera. Potom to už je vlastne dovolené, pretože ten druhý o tom vie a tiež si môže na oplátku "užiť". Nech už ktorákoľvek strana trojku navrhne, nemiluje tú druhú stranu ako určite tvrdí, ale hľadí len na svoje sexuálne chúťky. Hovorí jej: už mi nestačíš, ale môžeš to zachrániť, ak dovolíš, aby som si pred tvojimi očami užil s inou/iným.

Nechutnosť na tretiu

wreck

kumi110, nadsene by suhlasili, pozbierali by v sebe vsetko zvysne sebazaprenie a venovali by sa len svojej partnerke.

damy by si samozrejme dopriali lizanie a dotyky aj navzajom.

dolezite je, aby partnerka bola vztahovo heterosexualna. inak by sa mohla uvedomit, ze s kamaratkou uz chce zostat.

v skutocnosti by to vsetko zaviselo na vyzretosti zucastnenych. a napriklad aj na ochote vsetkych troch prestat robit nieco, co prekaza niektoremu z tych zvysnych dvoch. niektore pravidla sa daju dohodnut dopredu ('este nikdy som to neskusal, laka ma to, ak by som pohlad na vas dve nezniesol, budes mat silu prestat ju lizat, poslat ju prec?'), ale vyzaduje to dostatocne silne osobnosti, ktore vedia, kde maju priority, a ktore maju adekvatne vysoke eq.

neraz sa stalo, ze zene sa to tak zapacilo, ze s tou druhou zostala zit.

neraz sa stalo, ze muz sa precenil, a voci partnerke stratil obdiv a doveru.

LILIII

Kumi keby s kamaratkou, radi sa pridaju ,ale doniest takeho poriadneho nabuchaneho samca no neviem ako by zareagoval :DD

simonkaa

Chodte do stvorky (parik+parik) a uzijes si aj ty aj on. Nemám absolutne nic proti trojke,vztah treba oživiť , ale brala by som alternativu ze parik +zena, zeny sa budu spolu maznat a chlap sa bude pozerať iba a sex prebehne len medzi parikom cize vami

TinaM

Podla mna sa da situacia vyriesit len tak, ze ked s tym znova zacne, otvorene sa s nim porozpravaj. Ze rozumies tomu, ze ty si jedina zena v jeho zivote a chcel by skusit aj nieco ine, ale ze ty s tym nesuhlasis a nepojdes do toho. A ze ak ho to tak laka, nech sa zachova ako chlap, vas vztah ukonci a nech si zbiera "skusenosti" s kolkymi chce.
Pripadne mu navrhni, ze si date vo vztahu pauzu, ktoru bude moct "beztrestne" vyuzit ako on uzna za vhodne. Ak to prijme, tak by som ho kopla do riti a v zivote sa nanho ani len nepozrela.
Aby mi chlap pilil usi takymito vecami...no to je vrchol!

LILIII

nina ,anjelik ti to moc rozumne napisala ,tak skus pouvazovat realne a urcite uznas ,ze vasmu vztahu by nieco take neprospelo

woo

zvieratka :) to sa da spat s niekym cudzim len tak? bez nejakych zakladnych poziadaviek aspon na sexualnu pritazlivost? ci vam sa paci kazdy? a tie prenosne choroby...ja by som k takej akcii potrebovala absolvovat niekolkohodinovy pohovor, preskumat hygienicke navyky dotycnych, ci s nimi vobec vydrzim v jednej miestnosti, dohodnut sa na ochrane a spisat zmluvu pre pripad prenosu chorob a nechceneho tehotenstva :D odhliadnuc od citovej stranky, teda.