Zavazie na jazyku, ako na to?

Príspevok v téme: Zavazie na jazyku, ako na to?
robo142

ahojte..

dufam, ze nikoho z vas nazov spovede neodradil, nebude sa jednat o ziadne nechutnosti, len o obycajny pribeh obycajneho chlapca. Ktory potrebuje poradit :D

Nevedel som na koho sa s tym obratit, tak vam tu skusim co najstrucnejsie opisat situaciu. Nedavno som zahajil svoj prvy rocnik na vysokej skole a po case som sa dostal do kontaktu s jednou dievcinou, ktora sa mi neskutocne zapacila - od hlavy az po patu. Uz to je asi mesiac co to pred nou skryvam, ale niekedy mam pocit, ze by naklonnost mohla byt vzajomna. Casto si totiz vsimnem ako sa na mna pozera, sleduje ma, je velmi mila, ked sa objavim tak zacne doslovat ziarit, casto podpichuje atd. Tak som sa rozhodol, ze ju niektory den skusim zavolat von. Na moje nemile prekvapenie tuto ponuku nielenze odmietla, ona na nu vobec nereagovala. Na druhy den sme sa vsak normalne bavili, akoby o tom vobec nevedela. Hlavna otazka znie: povedat jej konecne, ze sa mi paci? ze by som si s nou vedel predstavit nieco viac nez priatelstvo? alebo to este chvilu nechat plavat a uvidi sa? najvacsi problem je, ze mi z toho statne preje*ava, idealne by bolo to uz v sebe nedusit. Ale poznate to, co ak...

woo

mal si ju pozvat osobne. sms je nic. je to zbabele. normalne bud chlap a pozvi ju osobne. podla mna na to caka, ked sa s tebou dalej bavi.

TinaM

mozno tvoju ponuku nepocula. Podla mna je blbost len tak niekomu v skole povedat "som do teba" :D Skus ju pozvat este raz, lebo podla mna (mozno som stara skola) sa maju dvaja ludia ku vztahu prepracovat postupne, chodit spolu von, byt chvilu sami, zazit spolu nieco a nech to potom plynulo prejde do vztaahu. to je romantika :)