Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roztrhnuta uzdicka

Príspevok v téme: Roztrhnuta uzdicka
Natalie

Dobry den. Vcera sme mali s priatelom analny sex bez lubrikantu a zrazu sme poculi puknutie - roztrhla sa mu uzdicka pod zaludom strasne to krvacalo..raz sa nam to uz stalo pri masturbovani ale to sa natrhla...hovorim mu nech ide k urologovi ale on nechce a dost sa onho bojim..mate s tym dake skusenosti ?

Natalie

ani nehovor ja som mala normalne smrt v ociach a on sa smial..ale nam sa to stalo pri analnom sexe..vies ako chlapi vsade sa ponahlaju a potom to takto dopadne

henika

Ahoj aj nam sa to stalo moj tiez nejde k urologovi....ti nasichlapy ....no takze idem k veci ......stalo sa nam to tiez pri oralnom sexe ..a asi si vies predstavit mna to bolelo za nho proste tak som sa zlakla ze som plakat zacala;-( nieje to nic co by boli na lekara ......rob mu to pomalicky a s citom ..... a hlavne stahuj kozku pomalsje a pusinkuj mu zalud tebe by sa tiez nepacilo ak by ti tlacil prsty alebo penis na silu .....tak moja rada pomalicky a jemne...nieje konec sveta

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roztrhnuta uzdicka - Fórum - ZDRAVIE.sk