Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jednostranná láska

Príspevok v téme: Jednostranná láska
ZuzkaPreston

Dobrý deň, potrebujem poradiť, povzbudiť, pochopiť, ohľadne otázky jednosmerná láska. Mám 18 rokov a ja viem, že si poviete, že som mladá, že mám toho veľa predsebou. Ano, ja viem. celý život predsebou a ja nájdem tú svoju spriaznenú dušu. Ale čo teraz? V tomto čase ked sa zamilováva každý a strašne často, mám ja smolu, že sa zamilujem iba ja. Ten druhý ma berie len ako kamarátku. Zamilovávam sa do ľudí, ktorých nemôžem mať ( lebo chcú niekoho iného) alebo sú zadaný..čo dalej ? Prečo je to tak ?

Sejla

mne tak pomáha veriť, že jednostranná láska neexistuje a už vôbec neškatulkujem svoje city do takých slov, ako "zamilovanie". Človek za svoj život zažije na istej úrovni "prepojenie" s rôznymi ľuďmi a nemusí to byť nutne len to jedno, ktoré ľudia s jednoduchými citmi nazývajú láska a jediné, čo od toho vedia svojou obmedzenosťou očakávať je, že s tým človekom budú mať klasický partnerský vzťah ako každý iný a skončí to založením si rodiny. Nie nie, vychutnaj si to rozšírenie vedomia, ktoré ti ten pocit spriazdnenosti dáva a nič od toho neočakávaj. Všetko sa vyvinie postupne tak ako sa má a buď on pochopí, že si ťa chce pripútať aj telesne, aj oficiálne, alebo ty pochopíš, že to má zostať platonické a má ťa to niečo naučiť:)

demi123

Moja :) to sú tie zákony schválnosti :( Nie som oveľa staršia od teba a vždy som bola na tom podobne. Nepočúvaj reči, že si ešte mladá a že máš na také veci čas. Človek nedokáže v takomto veku na to kašlať a neriešiť vzťahy ak po nejakom naozaj túži :) Vraví sa, že tá láska príde, keď ju nehľadáš a naozaj je to tak. Skús spoznať nových ľudí :) nehrozí ti zmena prostredia? Napr. prechod na výšku? Lebo tam je tých chalanov vážne habadej a často sú tam takí ktorí idú s podobným zámerom :) Hlavu hore, čoskoro nájdeš tú svojú dušu spriaznenú :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jednostranná láska - Fórum - ZDRAVIE.sk