Canesten

redka

no... a kde myslis ze si k tomu prisla? myslim k tomu paleniu? ako?

inac zvacsena stitna zlaza.. no ja neviem ja mat take problemy tak asi skocim k doktorke nech ma prezrie... zoberie krv a pod... dokedy to chces pred mamou tajit? a preco jej to tajis? ide o tvoje zdravie....

gjmbm...

nebola nebrala i keď sa priznám neviem či to s tým súvisí mám trošku zväčšenu stitnu žľazu :-D ale to s tým asi nesúvisí

redka

este si vo vyvoji... tak sa tym este netrap... a myslim ze ziadna nema uplne identicke prsia... nie si jedina na svete s tymto problbemom... ale fakt si este mladucka tak este vydrz do takej 18tky kym sa nedokonci vyvoj...

gjmbm...

mam 15 a normálne by sombo tom probléme nehovorila len ta ale tu ... mam jeden problém že mám rozdielne prsia... jeno je nebadaelne mmenšie ale to mi starosti nerobí ako to že mam ešte jk tomu rozdielne veľké brdavky ....

redka

no neviem kolko mas rokov a ci musis mat sprievod ak ides k lekarke... mozno za svojou obvodnou by si mohla ist aj sama... sice... neviem ako by si poriesila ospravedlnenie do skoly... rodic by o tom asi mal vediet... a co je ta dalsia vec?

gjmbm...

takže sa dáju kúpiť zvlášť ? :) a približne cena ?? gynekologicke... tipujem že by som tam mala ísť s maminou a je mi trápne sa o takých veciach rozprávat :) pravdu povediac ma trápi ešte jedna vec : dlhodobejšie ...

redka

ano daju sa kupit osobitne odporucam tie 6 tabletove na postupny ucinok nie tu jednu ktora je sice silnejsia ale jednorazova... je ku nim aj aplikator... potom este existuje aj tableta mykomax ktora sa pouziva ustne... tusim sa podava jedna alebo tri tablety... uz neviem presne a tiez neviem ci by nemali problem s tvojim vekom aj ked jedna tableta je volnopredajna ak sa nemylim... a nechces si radsej zajst ku gynekologicke?

gjmbm...

mam ale jeden problém .... mam trošku aj strach keďže som nikdy nemala ani len tampon a daju sa kúpiť zvlášť ? :)