Vas nazor?

Príspevok v téme: Vas nazor?
daska12

Prepacte ze pisem hluposti, chcem len pocut Vas nazor... s priatelom sme sa dnes cely den hadali, vela velmi proste na hadkach z minulosti. Ked uz bolo skoro vsetko ok , bola som kludna, spliechol mi na xsicht vetu:

Su od teba krajsie a mudrejie ale ja chcem byt len s tebou.

Je to sice pekne to na konci, ale ja som sa urazila ._( strasne mi to znizilo sebavedomie teraz, lebo ja osobne nie som spokojna s mojim vyzorom. Som od neho aj dost mlada, mam 19, cize urazanie sa je pre mna na 1. mieste.

Prepacteze pisem take zbytocnosti, chcem len Vas nazor ako by ste reagovali vy?

Dakujem vopred.

daska12

Ovecka

celkom suhlasim...ze so sebou problemy mam som si ista....urcite by som nezahodila vztah, to som tu nikde ani nespominala, ja som len chcela vediet Vas nazor, ako by ste ragovali... mamka, kamosky, sestry dospele mi dali za pravdu, ze sa to neprijemne pocuva a a mal to vynechat a nie sposobit mi depku ked vedel a vie aka som...

suhlasim ale s tym, ze za psychologickou by som zajst mala,pretoze v zivote skoncim zle...

0vecka

2 lombardo1981 ale kde je napisane ze moja priatelka musi byt ta najmudrejsia najkrajsia najmilsia atd atd... Jasne ze su aj krajsie od nej ale vztah nieje o vzhlade. Ja kebyze poviem mojej ze su aj krajsie od nej tak mi povie ze no a mozno su aj skaredsi od teba, pochybujem ze by sa urazila.

Myslim ze zakladatelka ma problemy sama so sebou a to ze da kopacky svojmu typkovi jej vobec nepomoze. Ak je toto ta najhorsia veta ktoru jej kedy povedal tak je stastny clovek. Ak nenavstevuje psychologa tak by to mala co najskor urobit, pravdepodobne ma velke problemy so sebavedomim a sebauctou.

lombardo1981

2 0vecka. Aj podľa mňa tá veta sa dá celkom ľahko zobrať z nadhľadom. Dnes by som ju aj tak brala. Kývnem nad ňu rukou a poviem si, ze chlapec asi riadne nasral. Ale v minulosti, keď som trpela PPP, tak by som tú vetu asi ťažko predýchala. A nieto, že by mi povedal, že som tlstá krava. Tak to by som vtom čase zaručene umrela. :-D

lombardo1981

v minulosti som mala anorexiu ...teraz som uz zdravo vyzerajuca ale vzdy som s mojim vyzorom nebola spokojna a on to vie ...a takto mi spliechne do xsichtu toto ? :(
Prepáč, ale tento príspevok vo mne evokoval niečo celkom odlišné.
Prepáč, ale zle si si prečítala môj príspevok. Mne, v čase, keď som trpela anorexiou a bulímiou, a v čase počas liečby alebo krátke po tom, čo som sa dala trochu dokopy, niekto povedal, že som škaredá, pre mňa by to automaticky znamenalo, že nie som dosť štíhla.

0vecka

2 lombardo1981 ja ti nevim ale podla mna je to taka veta ktora by sa dala povedat aj pri romantickom veceri a bolo by myslena ako kompliment...co by slecna povedala kebyze jej povie napr "tlsta krava" :) akoze to by asi rovno vybuchla...

daska12

lombardo1981

Ja som nikde nepisala, ze mi nieco povedal ohladne stihlosti, ze som trpela anorexiou nevie, ani nechcem aby to vedel. Pripomeniem si to, bojim sa ze by som do toho opat upadla z depiek....

Povedal to co som pisala a to..: Urcite su od teba krajsie a mudrejsie ale ja chcem len teba...

MOJ NAZOR AKO SOM SPOMINALA, MILUJU CLOVEK TOTO NEPOVIE, TO AKO KEBY JA SOM SVOJMU DIETATU POVEDALA, SU OD TEBA LEPSIE A KRAJSIE DETICKY, ALE TY BUDES MOJE JEDINE A INE NECHCEM.

lombardo1981

ambrozia66 má v podstate pravdu. Pokiaľ nezoberieme do úvahy fakt, že daska12 mala problémy s jedlo. Pre dievčatá s PPP krása znamená štíhlosť. A tu je ten základný problém. Podotknúť pri anorektičke (či už aktívnej alebo "vyliečenej"), že nie je dosť krásna (= štíhla)...
Byť na tvojom mieste, šla by som za ním a spýtala sa, prečo vytiahol práve toto, keďže dobre vie, aká citlivá téma to pre teba je. Možno si ani neuvedomil aká podpásovka to z jeho strany bola.

ambrozia66

No ja by som to na tvojom mieste zobrala s nadhľadom. Veď ti jasne povedal, že chce byť len s tebou, tak ak nechceš o neho prísť, nerob cirkus.

Inak nič hrozné ti nepovedal.

0vecka

2 v tebe fakt ze drbe... Pozeras moc TV alebo citas romany pre zeny. Ziadny chlap niej zamilovany az po usi vecne a po par rokoch sa otaci za inou... ale rob ako chces si este mlada najdes si ienho....

daska12

Oveckan ja s PREBO.A suhlasim, lebo mna sa to dotklo a miliujuca osoba toto nepovie este s vedomim, ze vie, ze jeho polovicka s jej vyzorom spokojna nie je a on ma este drzost mi toto povedat... po dalshie vie ze som citliva az velmi, dost urazliva ale toto bolo a je pre mna uz max. Som povaha, ktora chce byt pre muza s ktorym mam zit cely zivot chcem byt pre neho ja jedina prava najlepsia ale tymto si uz nikdy nebudem ista, ked budeme niekde v podniku sadne si vedla k stolu nejaka krasavica tak priatel si asi v duchu povie, ciii aka supa pekna za tou sa musia otacat a boh vie ake myslienky...:/