Vas nazor?

Príspevok v téme: Vas nazor?
daska12

Prepacte ze pisem hluposti, chcem len pocut Vas nazor... s priatelom sme sa dnes cely den hadali, vela velmi proste na hadkach z minulosti. Ked uz bolo skoro vsetko ok , bola som kludna, spliechol mi na xsicht vetu:

Su od teba krajsie a mudrejie ale ja chcem byt len s tebou.

Je to sice pekne to na konci, ale ja som sa urazila ._( strasne mi to znizilo sebavedomie teraz, lebo ja osobne nie som spokojna s mojim vyzorom. Som od neho aj dost mlada, mam 19, cize urazanie sa je pre mna na 1. mieste.

Prepacteze pisem take zbytocnosti, chcem len Vas nazor ako by ste reagovali vy?

Dakujem vopred.

0vecka

2 daska12 nepocuvaj "preboha" v podstate to co povedal bolo mile. chces kvoli takej blbosti riskovat cely svoj vztah? Ver tomu ze pridu aj horsie chvile. V podstate povedal fakticku pravdu. Neozyvat sa je blbost. Dajte si cas trosku vychladnut jeden dva dni a prinajhorsom mu normalne zavolaj.

V podstate kvoli jednej vete predsa nezahodis cely vztah. Akje to tak tak si ho ani ty nemala bohvie ako rada.

Preboha ma len silacke reci an internete obdoba toho ked nejaky pubertak napise ze ma 25cm ftaka....

preboha

ahoj, nehovorím, nemusíš byť urazená, ale rozhodne sa neozývaj. tým, že sa ma to netýka, sa viem k tomu lepšie vyjadriť podľa mňa, a preto je lepšie si vypočuť aj iné názory. skús si to napr. predstaviť ty, že by si v tejto situácii išla niekomu radiť. ak máš dobrú fantáziu a dokážeš sa odosobniť, tak sama uvidíš, že naozaj niečo hrozné povedal, tak ak je urazený, je to egoista. teraz ti povedal toto, a keď si to necháš - jemu to prejde, tak to môže nabudúce použiť znova, ak nevytiahne ešte niečo horšie. určite vieš aj sama z vlastnej skúsenosti, ako sa správa chlap, keď o ženu stojí, snaží sa a toto by si nedovolil. preto počkaj, kým sa ti sám ospravedlní a uvedomí si, čo povedal. úctu vo vzťahu treba. a že si to zle pochopila? buď potrebuje čas, aby si uvedomil, ako to vyznelo, alebo kladivom po hlave... ;)

daska12

Preboha

takze si myslis ze mam dovod byt ja ta urazena a nenapisat mu prva? pretoze on je este hrdina urazeny, ze som to zle pochopila..Kurnik sopa, musel to povedat ? :( stacilo povedat v inom zmysle proste v dobrom v zlom vzdy iba JA a nie ze su krajsie odomna mudrejsie...ved toto je fakt sila :-(

preboha

Tak keby toto povedal priateľ mne, tak sme skončili. A čo že hádka... Ak niekoho milujem, zdá sa mi najkrajší, hoci by bol aj celý krivý. Ak dokáže v jednej vete povedať, že chce byť so mnou a zároveň poznamenať tamto k výzoru a inteligencii, tak je to len bezcitný nevďačný chrapúň. Netreba si nechať takéto veci, nemalo by to žiadnemu chlapovi prejsť.

nathalia8

bol nahnevaný,preto to povedal.všetci ked sme nahnevaní pri hádke použijeme tie strašne ubližujúce slová,čim skor na to zabudni,bude ti lepšie,a on sa ti možno aj ospravedlní,neboj bude to v poho.ver tomu,že v hádkach povieš čo nechceš,ale vrátiť to už nejde,a človeka to raní,a nezabudne,ale musíme odpúšťať,inak to bude ťažké

daska12

v minulosti som mala anorexiu ...teraz som uz zdravo vyzerajuca ale vzdy som s mojim vyzorom nebola spokojna a on to vie ...a takto mi spliechne do xsichtu toto ? :(