Vecny zapal vajecnika

Príspevok v téme: Vecny zapal vajecnika
nikca321

Ahojte, asi pred 2 rokmi som mala zapaleny vajecnik. Doktor mi predpisal antibiotika a čipky a po tyzdni bolo vsetko ok. V july sa mi vsetko vratilo mala som biely vítok velmi ma bolo tam dole citit a pred priatelom som sa citila velmi neprijemne a dokonca okolo ust som mala kopec vyrasok. Doktor mi predpisal 3 antibiotika a rosalgin na precistenie. Po dobrani liekov bol tyzden pokoj a opät sa mi vsetko vratilo!!! Zas mam ten biely vítok a neviem co mam robit kopec vyrasok tak isto.. Dodrziavam hygienu vsetko robim tak ako mam ja neviem kde je chyba :( ma alebo mal niekto s tym problem?

Agnes998

No a robil ti nejake vysetrenia z ktorych zistil diagnozu, co ti vlastne je? Lebo pri zapale vajecnika mat vyrazky pri ustach je divne, ci to nebude skor alebo aj nieco ine. Bolo by dobre spravit vysetrenie na pohlavne choroby a na mykozu, ak sa nieco z toho potvrdi, preliecit aj partnera.

redbatica2

Cindy dakedy sa pralo len v rukach na potoku :) niekedy prave ta chemia robi problemy..ale ked uz mame tie pracky tak ich pouzivajme. Len pri niektorom pradle je problem vyssia teplota, lebo sa tym pradlo nici rychlejssie. Ale u bavlny by nemal byt problem. Este som zabudla napisat ze n nepouzivat tangace a umele materialy.

redbatica2

Problem nie je v tych nohavickach. Problem je v tom ze si si tymi antibiotikami znicila imunitu. Preto ju musis znova vybudovat. Skus si vygooglit Rng nazory imunita

Cindy353

ach jaj, a to kto Ti poradil prat si nohavicky v rukach?? pri takej hygiene mozes byt rada, ze mas iba to co mas...
nohavicky prat minimalne pri 60 C v pracke a pripadne aj zehlit

tiez ked mavas problemy, vynechaj pouzivanie tamponov az do vyliecenia

nikca321

Ospravedlnujem sa za gramatiku zijem uz dlhsie v zahranici a tu vacsinou rozpravam anglicky alebo taliansky a zacinam mat problemy s i,y :( kedze taliani tvrde y nemaju :( antikoncepciu neberiem nikdy som nebrala a ani nechcem brat :/ vzdy som pouzivalatampony a pri zavadzani ma to dost bolelo a tampon siel dnu dost tazko :/ nohavicky si uz od puberty periem v rukach a mydlom kedze som mala akutny dvojnasobny zapal mocovych ciest ako dieta :( v zime sa vzdy teplo obliekam nosim aj tielka v nohaviciach zakasane :)

Dakujem vam velmi pekne za rady urcite to vyskusam :)

redbatica2

zapamataj si ze vzdy ako beries antibiotika, musis zaroven brat aj probiotika--- antibiotika ti vynicia okrem zlych aj tie prospesne bakterie a tie treba nahradit.... medzi atb a probiotikami by mal byt ale casovy odstup aspon 4 hodky aby si ich nejedla nadarmo...

redbatica2

hrozna gramatika!!!!

ale....skus preliecit candidu... zozen si oreganovy olej v kapsuliach, citricidal, vytazok z kapucinky, koloidne striebro... nasad probiotika... daj sa na protikvasinkovu dietu.... vcetky tieto veci vplyvaju nie len na candidu ale aj na ine bakterie, virusy a rozne cuda co v nas ziju :) musis to liecit systemovo a nezameriavat sa len na to jedno miesto.... lebo ti to bude kolovat stale v tele...

nohavicky per len v prostriedku na detske pradlo... take tie sensitive a pod... a per ich osobitne od inych veci... niekto radi aj zehlit...

na umyvanie pouzivaj len cistu vodu, ziadne mydla... ani tie intimne... pouzivaj vlozky nie tampony...

asi beries aj hak.... no ta sice vytvara prostredie nehostinne pre spermie, ale myslim ze sa tam celkom dobre dari candide...

a nezabudni na to ze liecit sa musi aj partner...

pozor na prechladenie - nosit v zime bundu pod zadok - mat chranene vajecniky aj oblicky...