Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Permanentny make up v BA

Príspevok v téme: Permanentny make up v BA
prosimpomoc

ahojte ake mate skusenosti s permanentnym makeupom obočia v BA ?V ktorom salone ste boli spokojne s pracou kozmetičky a obočim ? Potrebujem poradit , lebo sa neviem rozhodnut ktory salon navštivit . Ake mate skusenosti so salonom 3D lash studio , alebo Masážny a kozmetický salón v Bratislave, Krížna ulica 22 ale poradteiny salon kde ste boli spokojne . využil niekto aj zlavove portaly kde ponukaju zlavy na tieto procedury ?

diky :)

gelovenechty

Čauko, ja mám za sebou veľmi dobrú skúsenosť s kozmetickým štúdiom v BA - beautystudioveronika.sk, Ružová dolina 6 a nechala som si urobiť permanentný make up obočia, očných liniek a dokonca i pier. Robí to mladá sympatická babena a je fakt dobrá. Všetko s tebou rozoberie, o všetkom komunikuje a výsledok je super, naozaj profesionálka. Poslala som tam kamošky a sú takisto nad mieru spokojné. Ak by si chcela, pozri aj jej stránku, má tam nejaké fotky a videá alebo jej pošli mail: info@beautystudioveronika.sk , volá sa Veronika Kocianová

neli lil

Nikdy by som uz nespravila taku zasadnu chybu v zivote ako je perm. makeup. Vysledok je vzdy hrozostrasny, ver mi. Ozaj neoporucam a mne to robila znama, vo velmi znamom salone-nemozem komentovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Permanentny make up v BA - Fórum - ZDRAVIE.sk