Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Láska a Nenávisť

podobny

mozes len milovat tak, ze ta niektore veci brutalne vytacaju. ale nie nenavidiet.
a bud sama sebou. casom prides na to co je najlepsie. nehraj sceny, nie si v divadle.

Mixela

a ešte ak sa môžem opýtať
je dobré pri hádke držať si chladnu hlavu a odstup a čakať na prvý krok od neho alebo ja veľa báb mi radilo aby som nebola dostupná aby ma nebral ako samozrejmosť

TinaM

toto co popisujes, podla mna, nie je nenavist. Ked niekoho nenavidis o laske sa uz uvazovat neda. Nenavist pre mna nie je prechodna emocia, ze raz je to tak a raz inak. Moze casom vyprchat, ale podla mna sa uz na lasku zmenit neda. To, ze ta partner vytaca do nepricetna je v pohode :)

Mixela

jednu osobu
pýtam sa preto lebo mam strašne čudný vzťah na jednej strane ho milujem viac než hocičo iné ale vie ma tak nahnevať až do extrému a vtedy si poviem že ho nenávidím

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Láska a Nenávisť - Fórum - ZDRAVIE.sk