Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa zvyknúť na krv?

Príspevok v téme: Dá sa zvyknúť na krv?
Kika_1

Dobrý deň,
mám 18 rokov a tento týždeň maturujem. Chodím na gymnázium, s učením problémy vôbec a nemám a pohrávam sa s myšlienkou študovať na lekárskej fakulte. Mám však problém a to je mi zle pri pohľade na krv a dokonca už aj pri pohľade keď niekoho ošetrujú záchranári. Hneď sa ma zmocní blbý pocit - je mi na odpadnutie, atď.....
Budem rada ak mi niekto poradí či sa vôbec dať na štúdium, ale či mám šancu si zvyknúť na takéto stavy?
Ďakujem

Kika_1

Až teraz pozerám akú blbosť som napísala. Takže tento školský rok maturujem,...
Ďakujem. Ja neviem, láka ma medicína, ale či by som to dokázala robiť to neviem.

snilka

ahoj, ja som mala podobny problem :) injekcie, krv.. z toho vestkeho som mala panicky strach, ale casom to nejak opadlo, ked som mala ist niekedy na odber krvi, tak som sa na to nemohla ani pozerat a mavala som potom stavy na odpadnutie, co bolo urcite psychickeho povodu... no postupom casu to nejak ustupilo, chodim darovat krv a nerobi mi to ziaden problem, ani odber krvi u lekara, dokonca sa mi to zapacilo :) ale aj tak neviem ci by som dokazala byt lekarkou, preto som isla na farmacie, kde tej krvi nie je tolko

urcite sa da na to zvyknut, hlavne je nevyhybat sa tomu a sama chciet to prekonat, niekedy staci prvy kontakt z toho co mame strach, a uz to pojde velmi lahko :) drzim palce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa zvyknúť na krv? - Fórum - ZDRAVIE.sk