Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem muža, ktorý mal veľa žien

Príspevok v téme: Nechcem muža, ktorý mal veľa žien
Katarima

Chcem sa spýtať, či si myslíte, že sa v tejto dobe dá nájsť muž, ktorý nespal s kvantom žien. Nemyslím tým, že musel mať len jednu, ale tak napríklad do 5. Je to vôbec možné? Ja nie som nijaká svätuškárka, ani frigidná alebo niečo podobné, ale sex by som nemohla mať s niekym ku komu nič necítim. Pre mňa je to proste niečo "viac". Nechcem si raz nájsť partnera a povedať mu, že som pred ním spala s desiatimi chlapmi v priebehu jedného roka lebo som proste mala chuť. Ale myslím si že muži to takto nevidia.. Je mi nepríjemná predstava, že môj budúci partner mal predomnou vela žien. Že to čo robí mne, robil toľko iným... Príde mi to ako keby som bola potom len jedna z mnoha, ako keby to pre neho nebolo nič výnimočné. Asi tu padnú aj blbé poznámky ale mňa by naozaj úprimne zaujímalo, či sa taký muž ešte vôbec nájde?

neviemneviem

anielik* nie, nie, žiadná dogma ani fanatizmus.

Prepáč, ale myslím že ti veci nedopínajú, nedopalujú a nedokážeš chápať to, čo niekto napíše, resp nadschvál to nechápeš a prekrúcaš.

Vysvetlím ti to takto s tým milovaním:
Ano dvaja sa spolu milujú, lebo sa majú radi, ale čo spôsobí milovanie trebars tvojho partnera s inou? Ublíži ti to, alebo to bude pre teba gesto vyjadrenia lásky a bude sa ti to páčiť?

Tak isto, niekto chce partnera čistého, ale čo sa stane, ak zrazu zistí, že tomu tak nieje? Bolí to.... A spôsobuje to bolesť, či z toho čo si napísala mi vyznie, že tebe robí dobré akékolvek milovanie....

Tak isto, mnohokrát hovorené slová najmenej každým druhým človekom, že láska bolí alebo iné podobné vyjadrenia, asi ani tomu nechápeš....

Teda to som tým chcel povedať, že ludia sa milujú lebo sa majú radi, ale pokial niečo zlyhá, nestojí ten príjemný pocit z milovania za tú bolesť, ktorú to neskôr spôsobí.

Totižto ovela lahšie sa rozchádza v prípade, že vo vzťahu nedošlo k sexu, človeku to tak nevadí, ako keď k nemu došlo, lebo potom dotyčnej osobe môže vadiť, že ten druhý ho pozná aj po tejto stránke. Tým nepopieram, že sú ludia ktorým to je jedno, a ak by si čítal/a moje predchádzajúce eseje, tak by si zistila, že poznám ludí ktorý nezávezne sexovali, a teda asi ich to velmi netrápilo, ale nakoniec sa ukázalo, že otázka panenstva ich partnera ich môže položiť, aj keď oni sami sú horší..., Prečo?

A to že napíšem že je niekto čistý, tak každému snáď dojde, že je to myslené ako sexualna čistota, teda panenstvo/panictvo, akurád ak to chcem napísať všeobecne aj pre ženy aj mužov, tak je jednoduchšie napísať čistý človek, ako písať panic/panna..

A niesom obmedzený, ale trochu viacej uvedomelý ako ostatný.

Tak ti poviem, že keď som bol sám a chcel som nejaké dievča, tak som si len vravel, že ak bude panna, bude to super, ale tak čo už, nevadí aj keď nebude, ale ak by bola, bol by to len taký super pocit...

Ale po tom, čo sa mi stalo, ja som ani netušil, že kôli takejto blbosti sa človek môže tak trápiť. Ja som to zistil až potom, a potom som pochopil slová že láska niekedy bolí.

papaaja

pompomka

je nemozne aby zeny mali 7 a muzi 9

cize dve zeny nemali nikoho?

a nejde o to ci si sadli, ak je niekto tak naivka, ze skoci na muzove sladke reci a vykukli sa z neho bastard, tak to je co potom.. smola? ne, hlupost..

anjelik *

neviemneviem, nemôžem si pomôcť, ale pre mňa akákoľvek forma fanatizmu značí jediné a to je obmedzenosť a dogma. A z tvojich slov to jednoducho presakuje. Možno sa mýlim. :o) Len asi nikdy nebudeš na ľudí nazerať *čisto*, keď ich budeš hodnotiť na základe toho, či sú *čistí* alebo nie. A sám seba považovať za slušného človeka. :o) Plus, vždy som si myslela , že ľudia sa spolu milujú, pretože im to chutí a páči sa im to, a nie preto, aby niekomu ubližovali. :o)

Sejla.

Uz to tu prehanate, vy fanatici, nieze by som bola nejaky fanusik nezavazneho sexu, ale preboha "zi a nechaj zit"... Ale vy, veriaci, si vzdy musite mysliet ze tie vase nazory a pravidla su jedine spravne a maju platit pre kazdeho.

neviemneviem

anielik* hildegarde to myslel/a naopak s tým porozumením po sexualnej stránke. Je to myslené, že všetci tým argumentujú a ospravedlňujú to, že spávajú s každým... že vraj si treba partnera vyskúšať. Nieje to pravda, sex je dôležitý, ale z iného hladiska.

Partnerka panna nieje 100% zárukou vernosti, čo ak je to len nepríťažlivá žena, ktorej neostávalo dlho nič iné, než len byť pannou? platí to aj pre mužov. Je to velmi zložité odhadnúť človeka, nájdu sa všeliaké prípady, kedy večne slušná panna po manželstve začne velmi zahýbať, alebo že šlapka bude slušnejšia a vernejšia ako mníška...

Ale to sú ojedinelé prípady. Partnera si treba hlavne počas skúčobnej predsexovej doby poriadne preklepnúť, nie urobiť niečo a potom nariekať.

Prečo je sex a intímnosť tak chúlostivá téma? Je to niečo čo má pre človek velkú hodnotu, a ludia si to neuvedomujú. Je to dané v ich vnútri.

Hlavne si treba najskôr zvážiť, čo pre dotyčného vzťah znamená, a podla toho si nájsť príslušného partnera.

Ak si chce niekto užiť, tak nech si užíva, ale potom nech sa zmieri s tým, že v očiach slušnejšieho človeka bude čierny, a istým spôsobom si zužuje škálu partnerov.

Slušný nemá problém prijať slušného, ale môže prijať aj skúseného, a skúsenému čistota vadiť nebude, akurád jedine ak si chce s čistou osobou len užiť, a panenstvo je prekážkou, nechce urobiť špinavú robotu, odpaniť dotyčnú/ého, lebo nechce sa viazať a nechce mu zbytočne ublížiť.

Preto, hlavne dievčatá, ak vás partner odmieta pretože ste panna, tak to znamená, že si chce len užiť, alebo mať len skúšobný vzťah typu odskúšam uvidím, a chce aj sex.... a nedáva žiadnú záruku, že s vami zostane. Keby vedel že s vami na 100% zostane, tak bude šťastný, že jeho žena je panna. Na druhej strane sú aj zbierači panien, tak vás oklame, odpaní a odkopne.

Ludia si to neuvedomujú, ale tým, že sexujú len tak, pretože spolu napr chodia, si ubližujú, a ak nie sebe, tak druhým čo na týchto veciach záleží.

pompomka

ano su muzi a zeny ktory len jedneho partnera mali.mozno mali atastie lebo jeden v druhom nasli to co hladali aj v sexe takze dalej nehladalu.Ale si myslim zavisi to od povahy sexualnyxh potrieb.Kto nemal to stastie nerozumel si tak hlada dalej a chodi s dalsimy zenami len malokto nasiel v prvom partnerovi stastie vo vsetkycg oblastiach preto je otvireny a hlada nieco co mu viac vyhovuje je blizsie jehovocakavaniam.Niekomu nevyjde ani tretie manzelstvo.Zeny v priemere maju v usa sedem partnerov podla prieskumov a muzi devat partnerov.

papaaja

to ze niekto pocka na konecneho partnera, tj. posledneho, bez toho aby pred nim/nou mal 130 inych je hold tomu, ze si toho buduceho/buducu vazi a ze si predovsetkym vazi sam seba.
skor je prizemne uzivat si do poslednej sekudy a potom zhurta povedat "uz som sa zmenil"
akoze len tak zo dna den, ze ?
hovorte viete komu...

anjelik *

Hildegarde, pozoruhodný nick a aj pozoruhodné názory. :o) Najmä ten, že manželka ctí a reprezentuje muža a jej čistota je zárukou, že nepodľahne druhému. :o) Len mám jednu otázku. Kde konkrétne si sa dočítala, že porozumenie v sexe je najdôležitejšie pre vzťah?

nathalia8

mala som iba jedného priatela,chodili sme spolu 5 rokov,a ked to skončilo bola som 11 rokov sama,nechcelo sa mi žiť,stále som myslela na neho,a teraz

asi 4 roky som vydatá,vzala som si vdovca,ale vždy som túžila byť iba s jedným mužom,žiť s ním do konca života.Všetko je dnes iné,v hroznej dobe ozaj žijeme.je to velmi smutné.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem muža, ktorý mal veľa žien - Fórum - ZDRAVIE.sk