Nechcem muža, ktorý mal veľa žien

Príspevok v téme: Nechcem muža, ktorý mal veľa žien
Katarima

Chcem sa spýtať, či si myslíte, že sa v tejto dobe dá nájsť muž, ktorý nespal s kvantom žien. Nemyslím tým, že musel mať len jednu, ale tak napríklad do 5. Je to vôbec možné? Ja nie som nijaká svätuškárka, ani frigidná alebo niečo podobné, ale sex by som nemohla mať s niekym ku komu nič necítim. Pre mňa je to proste niečo "viac". Nechcem si raz nájsť partnera a povedať mu, že som pred ním spala s desiatimi chlapmi v priebehu jedného roka lebo som proste mala chuť. Ale myslím si že muži to takto nevidia.. Je mi nepríjemná predstava, že môj budúci partner mal predomnou vela žien. Že to čo robí mne, robil toľko iným... Príde mi to ako keby som bola potom len jedna z mnoha, ako keby to pre neho nebolo nič výnimočné. Asi tu padnú aj blbé poznámky ale mňa by naozaj úprimne zaujímalo, či sa taký muž ešte vôbec nájde?

hildegarde

neviemneviem má pravdu. Pre muža je manželka jeho česť, reprezentuje ho. Pre seba a pre svoje deti chce len to najlepšie. Čistá manželka dáva záruku, že má hodnoty a keď nepodľahla mužom pred ním, a najideálnejšie ani jemu samému pred svadbou, len tak ľahko nepodľahne, ak príde pokušenie k nevere počas manželstva. Muž túži po milujúcej a vernej žene. Nič ho nemôže tak zraniť, ako nevera manželky.

Na druhej strane v dnešnej dobe to nie je jednoduché. Mnohým sa nechce čakať, chcú skúšať, zistiť, aké to je mať s niekým sex bez záväzkov. Tak sa vzdávajú tej tichej túžby a uspokojujú sa tým, že všetci tak žijú, a že vlastne ani takto to nebude zlé, pretože si môžu užívať manželský život bez uzavretia manželstva. Ak stretnú niekoho, s kým si rozumejú, nechcú skúmať jeho minulosť, a snažia sa veriť jeho slovám, že s ním je to úplne iné ako s tými predošlými, ale nebudú mať 100 % istotu, či aj oni nebudú len ďalšími v poradí. Veď keď ich partner vyznával lásku x ľuďom pred ním a predsa ich nakoniec opustil, dá sa spoľahnúť na jeho slová?

Najhoršie je, že už aj mládež je telkou a časopismi vychovávaný týmto smerom. Že najdôležitejšie je, aby si s tým druhým rozumeli po sexuálnej stránke. Že partnera si treba pred takým závažným krokom ako je manželstvo "vyskúšať". Panenstvo a panictvo nemá hodnotu, stalo sa prežitkom. Kto ide proti prúdu, je na posmech. Keď si teda môžeme partnera z každej strany preklepnúť, prečo je tak veľa rozvodov? Nedáva to žiadnu logiku. A prečo je ako jeden z najčastejsích dôvodov rozvodu uvádzaná rozdielnosť pováh, názorov a postojov? Nestala sa niekde chyba?

cawoooo

tinka456

a teraz mi napis, ktoreho by si brala ty, keby ten tvoj terajsi priatel je v 2 kopiach

1. taky, aky je teraz
2. taky, aky je teraz, s bonusom ze toto uvedomenie prislo predtym nez dal dole x zien ?

neviemneviem

Ja beriem sex s nejakou príležitostnou babou ako to, že podvádzam svoju budúcu naozajstnú priatelku.

Podla mňa nieje macherstvo vyspať sa s čo najviac babami, alebo mať ich aspom 100... ale macherstvo je nebyť zakomplexovaný nerd, ktorý odpudzuje baby, ale byť chcený a aj tak mať v živote len tú jednu a správnu. To je niečo, čo sa dosahuje ťažko.

tinka456

Mne zo zaciatku dost vadilo ked sa mi priznal kolko mal zien a po pravde myslela som si ze nas vztah krachne kvoli tomu :/ ale ked vidim ako sa snazi a ako sa zmenil :) prestal sa stretavat s jeho partiou ktorej islo iba o predbehovani sa kolko zien kto dostal a kde a ake. . Teraz studuje gitaru a ja spev mame novych normalnych priatelov a kopec zabavy :) kazdy sa dokaze zmenit kvoli laske ak naozaj miluje :)

cawoooo

a ja mam zenu co mala minus dvoch.

este dajte nejaky, 50, potom 80, takze teraz 130... kto dal 130?

nie je umenie dat dole 130 zien, to dokaze kazdy, dnes uz aj s ED, ale udrzat si 1, to je dnes umenie (a vzdy aj bolo)

tinka456

Ja mam priatela ktory mal predo mnou cca 80 zien. A nevadi mi to lebo teraz chce iba jednu s ktorou si chce zalozit rodinku :) aspon sa poriadne vybujaril :) a nevadi mi to lebo tie zeny mal predtym ako sme sa spoznali :) a snazim sa mu dat vsetko po com tuzi aby mu nic nechybalo :)