Nechcem muža, ktorý mal veľa žien

Príspevok v téme: Nechcem muža, ktorý mal veľa žien
Katarima

Chcem sa spýtať, či si myslíte, že sa v tejto dobe dá nájsť muž, ktorý nespal s kvantom žien. Nemyslím tým, že musel mať len jednu, ale tak napríklad do 5. Je to vôbec možné? Ja nie som nijaká svätuškárka, ani frigidná alebo niečo podobné, ale sex by som nemohla mať s niekym ku komu nič necítim. Pre mňa je to proste niečo "viac". Nechcem si raz nájsť partnera a povedať mu, že som pred ním spala s desiatimi chlapmi v priebehu jedného roka lebo som proste mala chuť. Ale myslím si že muži to takto nevidia.. Je mi nepríjemná predstava, že môj budúci partner mal predomnou vela žien. Že to čo robí mne, robil toľko iným... Príde mi to ako keby som bola potom len jedna z mnoha, ako keby to pre neho nebolo nič výnimočné. Asi tu padnú aj blbé poznámky ale mňa by naozaj úprimne zaujímalo, či sa taký muž ešte vôbec nájde?

anjelik *

Hej, vybral si sám a asi najťažšie je pre tých druhých, ktorým na ňom alebo hocikom inom záleží, túto voľbu akceptovať. Veľmi náročné sa je zmieriť s faktom, že kde sa nedá, sa nedá a nechať to tak. Asi to najťažšie. :o)

Maoam

anjelik: luto to bolo viacerym, viaceri mu aj pisali (a pisu), ze co s nim je, ale on sa zatajuje aj ludom, s ktorymi mal predtym dobre vztahy (na fore), ale tak co uz, sam si vybral

Maoam

to uz aspon pan d., ktoremu zhabali povodny nick a migel aspon priznaju oficialne, ze trpia schizofreniou a nehanbia sa ani za to, ked im verejne na fore prepina

anjelik *

No Ovečka, pre teba asi zase raz *zhulený* názor, ale je mi to ľúto. Že niekto dôjde k uzáveru, že musí za nové a nové nicky a identity skrývať svoje názory.

0vecka

2 anjelik * ee lost znamena ze sa stratil v psychickom svete... inak nezda sa mi ze by si robil srandu mozno xce len prist na to ako sa zamaskovat tak aby sme ho po troch prispevkoch neprekukli... inak mam silne podozrenie ze prezyvka je tiez lost...

anjelik *

Myslíš, že je to v prípade dotyčného až tak vážne? Ja som to skôr považovala za nejapný žart..poprípade, že nuda. :o)

anjelik *

Ezopok, ani ja pri svojej inteligencii nie som schopná pochopiť jednu vec a tou je to, že prečo si ľudia myslia, že zmenou nicku, poprípade *pohlavia*, pridaním si nejakých tých rokov a rodiny, zmení sa ich pohľad na svet a ich názory. Myslím, že ak si tak inteligentný, za akého sa pokladáš, pochopíš, čo som ti tým chcela povedať. :o)

tulo33

Moj nazor:
Priklad 30r. chalana, nie krasavca, povedzme ze je sympaticky a povie 50+. Toto cislo je suctom partnerstiev a neviazaneho sexu.
Vzthy netrvaju jeden den. Typol by som, ze priemerny vztah trva mozno rok. Vztah ako stretnutia, zblizovanie, spolocne chvile, nedorozumenie a rozchod. Ak 30r., potom by mohol mat tak 10 partnerstiev, ci skor menej.
Jeho cislo je navysene o jednorazovky. Tie mozu byt platene alebo neplatene. Platene su jasne. Neplatene su jednorazovky z oslav, barov, diskotek, dovoleniek a podobne. Ako on vyzera a posobi na zeny hovori nepriamo o pocte moznych neplatenych jednorazoviek. Ak priemerne vyzerajuci chlap 30r. povie 50+ tak vyuzival sluzby, platil si za sex.