Nechcem muža, ktorý mal veľa žien

Príspevok v téme: Nechcem muža, ktorý mal veľa žien
Katarima

Chcem sa spýtať, či si myslíte, že sa v tejto dobe dá nájsť muž, ktorý nespal s kvantom žien. Nemyslím tým, že musel mať len jednu, ale tak napríklad do 5. Je to vôbec možné? Ja nie som nijaká svätuškárka, ani frigidná alebo niečo podobné, ale sex by som nemohla mať s niekym ku komu nič necítim. Pre mňa je to proste niečo "viac". Nechcem si raz nájsť partnera a povedať mu, že som pred ním spala s desiatimi chlapmi v priebehu jedného roka lebo som proste mala chuť. Ale myslím si že muži to takto nevidia.. Je mi nepríjemná predstava, že môj budúci partner mal predomnou vela žien. Že to čo robí mne, robil toľko iným... Príde mi to ako keby som bola potom len jedna z mnoha, ako keby to pre neho nebolo nič výnimočné. Asi tu padnú aj blbé poznámky ale mňa by naozaj úprimne zaujímalo, či sa taký muž ešte vôbec nájde?

Sejla.

Zabera to mozno na tie, co chcu mat to, co chcu aj ich sokyne, tie su ovladane neustalou superivostou s inymi zenami.

Sejla.

Liliii to je fakt, mysia si ze cim viac skusenostami sa mozu 'pysit', tym su neodolatejnejsi a tym viac zien ich chce.

LILIII

Aj sú ,ale muzi maju podla mna vacsiu sexualnu potrebu ...... a casto sa len tak chvastaju, kolke nas pomilovali .... asi si myslia ,ze TO na nas zabera a ze budeme chciet "ochutnat" toho "uzasneho" postelneho tešiteľa ... no pravda je ina ,ale nechajme ich sa tesit s ....

Sejla.

Su aj taki, lenze sa touto podmienkou vyrazne zuzuje vyber, pre mna je to tiez velke +, ale nie je to zdaleka moja prioritna vlastnost, kedze vztah je pre mna otazkou buducnosti s tym clovekom, nie o jeho minulosti. A tu by som s nim ani nerozoberala, pretoze rozhovor o byvalych milenkach vzdy boli.

0vecka

jj jasne ze sa najde... akurat ze to niesu miestny frajeri vecsinou.

Inak podla mna to tie zenske zatajuju ze kolko mali partnerov. Alebo je taka skupina superkuriev (vyskyt v populacii tak 5%) ktore spali s 200 chlapmi (jednu taku poznam ktora dala za jedno leto 60tich) a tie nemaju kedy byt na nete a tak takze potom to vyzera ze to nesedi...

pampux

Katarima: O predchadzajucich partneroch sa zasadne so sucastnym nehovori. Je to netaktne a nikam to nevedie. V posteli sa nema oslovovat menom, radsej nieco ako milacik, chrobacik a tak.

arianka18

samozrejme ženájde :) môj je toho príkladom spoznali sme sa keď mal 24 rokov a prišlo mi zvláštne keď v otázkach intimity bol nesmelý a váhavý :)
potom som zistila že som pre neho prvá žena a bol to neuveriteľný pocit..
na margo zvláštnosti v tejto dobe nemám ani škaredého priateľa ani nie takého že žiadna o neho nemala záujem, jednoducho necítil sa pripravený ísť do postele s každou ktorá bola k dispozícii ale bral to akt lásky nie len pre uspokojenie potrieb ;)