Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Váš názor na fejk kabelky drahých značiek

Príspevok v téme: Váš názor na fejk kabelky drahých značiek
zuska-bluzka

Ahojte, chcem sa opýtať aký je Váš názor na fejky (nie len kabelky ale celkovo) drahých značiek? sama nosím originálne a je pre mňa tak nejak nepochopiteľné kupovať si fejky aby sa slečny nimi prezentovali aj keď na originál nemajú. no na druhej strane je ich vídať v uliciach toľko, že sa zrejme musia niekomu páčiť. čo vy na ne?

kikinka23

lepsie mat jednu znackovu kabelku ako milion feejkovych. odskusane mam novakabelka.sk, do skoly, do prace, von do mesta a ci aj do spolocnosti

karicka

kazdy je individualny, ale fejky maju ostat v uzadi...na novakabelka su pekne, kozene, aj neznackove kabelky a tasky, kombinovatelne..

0vecka

mne sa zase zda trapne sa tu ohanat znackami... nech si kazdy kupy co chce. ja osobne nemam potrebu sa mu do toho vrtat...

cardinka

ja neznasam fejky, je to trapne. momentalne som spokojna s eshopom novakabelka, odkial si pravidelne objednavam kozene kabelky rozneho druhu, no mam aj origos M.Kors. som spokojna.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.