Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Váš názor na fejk kabelky drahých značiek

Príspevok v téme: Váš názor na fejk kabelky drahých značiek
zuska-bluzka

Ahojte, chcem sa opýtať aký je Váš názor na fejky (nie len kabelky ale celkovo) drahých značiek? sama nosím originálne a je pre mňa tak nejak nepochopiteľné kupovať si fejky aby sa slečny nimi prezentovali aj keď na originál nemajú. no na druhej strane je ich vídať v uliciach toľko, že sa zrejme musia niekomu páčiť. čo vy na ne?

LILIII

aaa mas pravdu zuzka pomylila som sa ... dik za opravu ,pisem to z prace "za pochodu" len tak narychlo reagujem :D

zuska-bluzka

nie to nepíšeš, to ani netvrdím (ani nie som vzťahovačná) len sa ti snažím naznačiť, že nepotrebujem výklad toho čo mi machiato adresuje, chápem to aj bez toho :)
ani za pravdu mi dávať nemusíš, o to tu nejde :) (inak hodnotu nie lehotu)

LILIII

No a sme doma :-/ zuzka ja nepisem ,ze si hlupa !! Jasne aj tvoje prispevky maju urcitu vypovednu lehotu a uznavam ,ze mas v niecom pravdu ,tak ....?
Prezyvka ,kazdy pise to co uzna za vhodne ,svoj nazor ,svoju skusenost ,svoj postoj k dannemu problemu ..... vsak nech si pisu co uznaju za vhodne aspon je to tu pestre :))

zuska-bluzka

LILIII ja nie som hlúpa, dokážem porozumieť písanému textu, toto je diskusia, tak diskutujeme, on napísal svoj pohľad, ja zase svoj :)

Prezyvka55

LILIII kebyze aspon napise nieco rozumne, pytam sa 0vecku ci nevie polozit na drevo 16 000 a tu pride henten zamiesa sa do toho ze ci viem co znamena 16k ze to nie je 1600 ale 16 000. Tak naco sa do toho miesa ked nevie o com sa my dvaja rozpravame?

Prezyvka55

machiatto myslel som 16 000 ty magor teda tvoj prispevok je absolutne zbytocny. ale v pohode chcel si sa hrat na mudreho. nevyslo :D

LILIII

zuzicka ... krasne sa ti to snazi vysvetlit machiatto
nie kazda zenska ma za potrebne ,aby ju partner obdaroval pretoze sa moze stat ,ze sa casom take zeny stavaju chtiac nechtiac zavisle (na niekom ,niecom) ..... znacky vytvaraju casto len falosnu iluziu a ver tomu ,ze su aj take zazobane ,ktore toto vsetko co sa tu pise povazuju za "obscenny materializmus
machiatto .... super prispevky :)
raptor ..... ano ocinkovia svojim detom vzdy dopraju ,ale casto im tie peniaze beru to najdolezitejsie co rodic moze svojim detom dat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Váš názor na fejk kabelky drahých značiek - Fórum - ZDRAVIE.sk