Ako zistit nenápadne ci sa mu pacim?

Príspevok v téme: Ako zistit nenápadne ci sa mu pacim?
namotana

dobry den, mam 25 rokov a nechcem sa ani podsuvat lacno, ani podlizovat, mam vsak problem- velmi sa mi apci jeden muz o ktorom neviem takmer nic :/ prilezitost an rozhovor s nim nemam takmer zaidnu, neviem ani kolko ma rokov (nemame spol. znamych a ti ktorych mame to nevedia lebo ho poznaju len letmo)

proste o nom fantazirujem a kedze ho nepoznam ratam samozrejme s rizikom ze nie je taky idealny ako som si vysnivala, ale strasne ma pritahuje amm z neho motyle v bruchu.

Minule som sa na neho ekd sa bavilk s ludmi dlhsie zadivala do jeho oci - su uplne uzasne- a potom pozrela inde, ale mam pocit ze nic envycitil. ani neciti ku mne.

1. ma to vobec cenu?
2. ako nenapadne naznacit ze sa mu pacim, alebo akov iets rozhovor s clovekom ktory nie je ani kamarat, ani kolega- cize nemam prilezitost s nbim kecat? :/ proste nemozem anpisat odkial ho poznam
Dakujem za avse rady

P.S.: v minulosti s ami podarilo zbalit chlapa vydrzalo to dlhsie ale tam to bolo vzajomne balenie, hopci vyzrazne na kmojej starne- dotycny bol totiz vahavy, tento vsak tak neposobi a nechcem ho odstrasit ani vyzerat lacno. Dakujem za vase rady , pisem ako 13 stka zalubena ale ked ho vidim sa citim rpesne ako nejaka mlada pojasena baba (co aj som :)) aktora neviem zrarzu ako sa ma chovat pri nom nie som zena ale pojasene trdlo :D ktory chlap stoji o trdlo? :D

miriamka789

zrejme to tak aj urobim. Skusim nenapadne zviest temu na jeho vztah, sem tam nieco aj on sam povie, ale skusim pozistovat. Aj ked viem ze oni spolu ziju, byvaju spolu v podnajme viac-menej od zaciatku, obaja totiz dochadzali daleko do prace, tak sa hned na zaciatku vztahu nastahovali do spolocneho podnajmu a nemusia tolko cestovat.
ale tazko povedat nakolko je to vazne.
u vas v praci nesiria o vas nejake klebety, taki ti "vsimavi" spolupracovnici?:-D

ivobrick

Ja nepotrebujem ani vestit ani hadat, logicky, pacis sa mu. Je to fakt. O to "horsie" ze si rozumiete... :D
Netusim co by som spravil na tvojom mieste, ale urcite by som sa snazil zistit aky presne to ma vztah.. ci to ma buducnost atd..
Presne to iste, ako ked sa on vypytoval teba.. no PRECO asi sa ta vypytoval?! :-D

miriamka789

aha, ved u nas to tiez nevidia ostatní, aj ked niektore kolegyne su uz moc vsimave a niekedy maju blbe narazky, ked napr vidia ze ma chyti okolo pasa alebo pliec atd...co je ale podla mna normalne.
nazval si to ozaj presne - spravny ludia v nespravnom case
este k tvojej otazke, čo by sa tym zmenilo, keby som vedela ci sa mu tiez pacim - zmenil by sa moj pohlad na neho a mozno by som robila viac pre to aby som ho ziskala, aj ked nie som nejaka svina co si zacne so zadanym.
sama som hlupa ze som sa nechala takto jednoducho namotat, a mozno trochu aj lutujem ze som sa s tym mojim ex nerozisla skor, kym bol tento kolega nezadany...dost ma to hneva a skrie....:-)

ivobrick

Kolegovia to nevidia vsetko. Problemy vo vztahu (aj ked nie tykajuce sa priamo jeho)..
Tu otazku mozem zvalit aj ja na teba, alebo hociktoru inu zenu..
Skvor by ma zaujimalo, naco potrebujes vediet ci sa mu pacis? Alebo, co sa tym zmeni. Alebo, co chces aby sa tym zmenilo?

Vies ono to moze byt zo srandy, kvoli tomu ze si rozumiete, jednoducho preto napr. ziza na teba lebo si zmenena-pekna. Co je natom divne?!

Moj nazor je ten ze vy ste spravni ludia ale v nespravnu chvilu. Tak isto ako my.. V nasom pripade som JA teda tiez ten potrestany nie? :)

miriamka789

tak to ste potom trosku inde ako my dvaja. u naj je to viac menej iba v takej platonickej podobe a plus nejake nenapadne dotyky. nič viac.
no na mieste tvojej kolegyne by som sa asi hanbila sama pred sebou a aj pred ostatnymi kolegami, ze stvaram taketo veci pokial je vydata. ale sto ludi sto chuti.
jasne ze je to asi chyba obidvoch, ako pises, ale preco maju chlapi nutkanie motat hlavu inym babam, kym maju frajerku?

ivobrick

To iste sa ta mozem opytat aj ja, preco si rozumieme? Preco blbneme? Preco sa pacime jeden druhemu? Davas to za chybu tvojmu "kamaratovi" ale je to aj tvoja chyba. A je to vobec chyba, ze taki ludia existuju?! Vies ako sa hovori, ze mas byt sam/sama sebou? Tak to je presne ono, jedni ta budu nenavidiet, druhi zboznovat a naopak.
On, teoreticky mal potom tiez byt na teba nastvany ked nikoho nemal a ty si bola zadana?

Napriklad preco ja "tou mojou" sa mozme bavit aj 7 hodin v kuse a vzdy mame o com. Vzdy ked niekto nieco povie (odveci, smesne, hlupe) sa len pozrieme naseba a uz sa smejeme. Vieme naco myslime.. alebo blbneme v praci, vonka, nahaname sa, zvyknem ju hodit do krabice plnej sackov - stiahne ma ku sebe, uz len cakam kedy nas vyhodia.. Alebo sa stazuje ze jej zizaju(iny chlapy, jeden ju prenasleduje - je zalubeny)na kozy.. ale ked je somnou vzdy ma ako zazrakom rozopnuty vystrih.. co jej samozrejma hned zapinam a o 5 minut to ma rozopnute.. drzo sa vyskiera a provokuje.. A nasa uzastna dohoda o nadavkach.. "Nesmies nadavat inak dostanes po zadku" - jasne ze nadava furt ked moze :D Niekedy to prehana, ked je ehm.. nadrzana.. (zacne ma z nicoho nic bozkavat, chytat za zadok presne tak zle, ako chytaju chlapy zeny za kozy ked su nadrzani :D) a dalsich milion veci.. A je to podla teba len jej chyba?!
Ja som jej proste povedal ze keby nieje vydata, beriem si ju domov. Keby mala muza nejakeho kkta, alkaca, fetaka, aj by som si ju vzal, aj ked neni vyzorovo uplne moj typ. Ja toho chlapa poznam osobne, dobry cavo, nemam dovod nicit jej stastie-nie vzdy ruzove to neni. Akurat vtipne mi pride to, ze mi stale vravi - daj mi nanu pozor (napr. na podnikovom vecierku)....
Vies, skus zistit ci je ten tvoj "kamarat" stastny, v prvom rade, na tom by ti malo zalezat. Ak nie, tak vies co mas robit. Ak ano tak tiez.
PS: hej neskutocne ma pobavilo, ked prisla namalovana, vyobliekana, proste ako obrazok a ja som nanu minutu cumel a koktavo povedal "ja s teba odpadnem".. potom smiech.. zacala ma nahanat :D :D (akcia s firmy).

Miriamka789

ano ano on ma tu frajerku:-/
tak mi potom vysvetli prečo to vy chlapi robite?
aj napriek tomu ze mate priatelky a takto motate hlavy a zabavate sa?
:-(

ivobrick

Preco naivka? Moje vztahy v praci su podobne, uz staci aby jeden z vas zavolal toho druheho vonku - co to trepem - rande. To je ozaj jedno ktory, preco to vies. Presne ako z tych filmov co teraz idu na TV Doma :-D
Ci furt on ma tu frajerku? :-/

Miriamka789

Ahojte, obnovujem temu, mam 24 ale niekedy mam naozaj pocit akoby som mala stale 15. neviem si vysvetlit spravanie mojho kolegu, mozno si to iba namyslam, naozaj neviem, ale k veci:
robime spolu uz 2 roky, ked sme tam nastupili on nemal partnerku, ale ja ano, mala som dlhorocny vztah, pred par mesiacmi som sa s priatelom nakoniec rozisla a on si pred cca jeden a pol rokom nasiel priatelku. ale odkedy spolu robime mam pocit ze sa mu pacim. aj on ma pritahuje, je to pekny mlady muz, velmi sympaticky a rozumny.
vzdy sa na mna krasne usmieva, ked sa do prace vyraznejsie namalujem, alebo ostriham on je vacsinou prvy ktory si to vsimne a hned mi dava komplimenty, v lete rada nosim sukne, nič extra mini a vyzyvave, skor takej normalnej dlzky a tak isto podpatky oblubujem a vela krat som ho pristihla ked sme sa stretli ako na mna doslova ziza s takym tym nepritomnym pohladom a usmevom:-D
samozrejme pokial som mala priatela, som si to velmi nepripustala, ale teraz mi to trochu neda spavat, neviem či som taka naivka alebo sa mu naozaj pacim. a este jedna vec, vie o mne velmi vela, isty cas sme robili na rovnakej pozicii, takze sme komunikovali aj o osobnych veciach, rozumeli sme si, bolo to v case ked sme boli obaja zadany a vela sa vypytoval na mojho priatela,
poradte mi, sibe mi ?