Ako zistit nenápadne ci sa mu pacim?

Príspevok v téme: Ako zistit nenápadne ci sa mu pacim?
namotana

dobry den, mam 25 rokov a nechcem sa ani podsuvat lacno, ani podlizovat, mam vsak problem- velmi sa mi apci jeden muz o ktorom neviem takmer nic :/ prilezitost an rozhovor s nim nemam takmer zaidnu, neviem ani kolko ma rokov (nemame spol. znamych a ti ktorych mame to nevedia lebo ho poznaju len letmo)

proste o nom fantazirujem a kedze ho nepoznam ratam samozrejme s rizikom ze nie je taky idealny ako som si vysnivala, ale strasne ma pritahuje amm z neho motyle v bruchu.

Minule som sa na neho ekd sa bavilk s ludmi dlhsie zadivala do jeho oci - su uplne uzasne- a potom pozrela inde, ale mam pocit ze nic envycitil. ani neciti ku mne.

1. ma to vobec cenu?
2. ako nenapadne naznacit ze sa mu pacim, alebo akov iets rozhovor s clovekom ktory nie je ani kamarat, ani kolega- cize nemam prilezitost s nbim kecat? :/ proste nemozem anpisat odkial ho poznam
Dakujem za avse rady

P.S.: v minulosti s ami podarilo zbalit chlapa vydrzalo to dlhsie ale tam to bolo vzajomne balenie, hopci vyzrazne na kmojej starne- dotycny bol totiz vahavy, tento vsak tak neposobi a nechcem ho odstrasit ani vyzerat lacno. Dakujem za vase rady , pisem ako 13 stka zalubena ale ked ho vidim sa citim rpesne ako nejaka mlada pojasena baba (co aj som :)) aktora neviem zrarzu ako sa ma chovat pri nom nie som zena ale pojasene trdlo :D ktory chlap stoji o trdlo? :D

phoe

Neviem čo chceš riesis, podľa mňa sa mu nepacis. Ani sa nerozpravate a už sa bojis že by si ho prebrala priateľke :DD fakt máš 25?

namotana

pozrie sa na mna ked mi neico hovori (minule sme totiz boli v situacii ze mi musel nieco vysvetlit) proste nemozem konkretizovat odkial ho poznam ale pozera sa na mna len ked je to nevyhnutne (napr. ako doktor na pacienta , ucitel na ziacku, atd.) proste len tak ked treba a naozaj mi musi daco povedat. ale pozera sa nadherne. lebo ma krasne oci, nie rpeto ze sa chce pozerat na mna pekne. Ked hovori mojue meno som uplne mimo proste tento pocit mam z neho a neviem ho pustit z hlavy, mam podozrenie ze am priatelku ale nie je to iste nako to maju vo vztahu aj tak a proste asi by som ho ani nemala riesit ja viem ale nemozem si pomoct.

namotana

btw ak by mal rpiatelku je to moralny precin ho nejako namotavat obukovanim ja viem, je to rana pod pas odo mna voci holke ktora by mi mozno nikdy neublizila, ALE co ak by mal komplikovany vztah a so mnou by bol stastny?

je to taky strasny moralny precin ho nbenapadne balit ak by ju mal?

viem, riskujem ponizujuce odmietnutie ale aspon by som vedela ze zaujem nema a mozno rychlo na neho zabudla, takto len snivam.

ivik24

ahooj, no ja som na tom podobne, páči sa mi taký chalan, jedine čo ho vidím je na obede...no radtee čo by ste vy robili..

namotana

tie ich spolocne fotky- nedrzali sa za ruky ani enobjimali, fotyk takeho ytpu mam ja napr. s kamosmi s kt. sme vzajomne nikdy nic neriesili takeho ytpu, iba sa kamaratime, rpeto neviem tko do frasa je ta zenska a co robi pri mojom objekte ?

namotana

Ak ma priatelku tak som v keli :/ ale neviem ako to mam zistit nenapadne? checkla som minule na FB nema vztah napisany ani fotky s priatelkou, ALE 1 comment mu tam hodila holka taky nejednoznacny- mzoe to byt z komentara aj jeho priatelka, aj len kamaratka alebo sestra ktora si proste len robi srandu a ked som mrkjla na jej profil mala tam vela fotiek s nim . take fotyk rpi sebe, ako parik, ale vyzera byt od neho ovela mladsia tak mi to nie je jasne a tiez nemala vztah uvedeny v profile. je to jedina stopa na inu zenu ktoru ohladom jeho mam tak rpeto usudzujem ale neda sa to z FB a ten dlhy pohlad do oci robievam rpetoze jednak s akocham jeho ocami jednak mam teraz viacero napadnikov ktory mi vravia ze mam pekne oci tak som zvedava ako by reagoval on na moj pohlad. Este ked chcem neikoho zaujat vyuzivam huáýmnor, ale ten vyuzivam aj len tak rpe srandu a ptoom sa stavaju nedorozumenia, nechvcem to pri nom prepisknut, rada si robim srandu pri mne by sa dufam nenudil. Dufam mam pocit ze je velmi zaujimavy a mame si co povedat ale netusim ako zacat rozhovor kedze nemam prilezitost normalnu