Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prechladnutie tam dole

Príspevok v téme: Prechladnutie tam dole
015Majka

Včera poobede som si všimla častejšie nutkanie na močenie, keďže je možnosť že som prechladla, hneď som si kúpila čaj Urosept, ktorý obsahuje aj šťavu z brusníc. Ešte včera som si dala 2 šálky + veľa obyčajného čaju. Dnes som si dala 4 šálky podľa odporúčania na obale a samozrejme som pila veľa tekutín.
No dnes poobede sa mi k tomu pridala aj bolesť v podbrušku.
Iné problémy nemám.

Chcem sa spýtať, ak niektorá z vás má podobnú skúsenosť, do koľkých dni by mi to takou samoliečbou malo prejsť a kedy je už vhodné navštíviť lekára? A akého lekára navštíviť?
Som z toho dosť nervózna a potrebujem sa učiť na zápočty :/

presnetak

presne ako ti napisala odpovedam neodkladaj navstevu lekara, lebo z nachladnutia moze byt aj dlhotrvajuci problem.

odpovedam

Ak je tam zapal, tak potrebujes antibotika. Samoliecba len podporuje caste mocenie, a teda vyplavovanie moznych bakterii von. Ale ak ta to bude boliet a "rezat" pri moceni, tak lekara neodkladaj, aby si nemala z toho potom chronicke problemy. A k lekarovi rovno dones ranny moc, aby sa to nemuselo odkladat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prechladnutie tam dole - Fórum - ZDRAVIE.sk