Bradavka

Príspevok v téme: Bradavka
sisa_98

ahojte, mam 13 a na bradavke mám ako keby okrúhly tvar ktorý sa niekedy navre. Bojím sa že je to nádor, rakovina alebo čo. Neviem či je to normálne v mojom veku. Strašne sa bojím a odvahu povedať to niekomu jednoducho naozaj nemám. Prosím o radu veľmi sa bojím , neviem čo to je. Vďaka..

_meno

Ahojte

Sisa, annyBA ti velmi pekne poradila. Navstiv doktorku svoju napriklad zajtra :-)

To ze sa bojis je prirodzne, zalezi ti na sebe. Ak ti zalezi aj na mamine tak sa jej s tym urcite zdoveris-najlepsie dnes.

Ps: nerozmyslaj prosim ta co mas spravit, dnes to povedz mamke a zajtra chod k doktorke.

Len rozmyslanim este nikto nic nezlepsil :-)
Nerozmyslaj nad tym, ze ti to je prilis osobne a neprijemne. Treba to spravit a basta.

Anny BA

A aké to je veľké? Vieš sisa, obávam sa, že tu ti s tým na diaľku aj tak nikto nemôže pomôcť, aj keby chcel. Nemáš sa ale za čo hambiť, prso je len prso a doktorka už ich videla tisícky, takže na tvojom mieste by som to povedala rodičom a šla k doktorke, nič za to skoro nedáš a budeš vedieť čo to je a nemusíš sa stresovať s nejakou rakovinou