Antikoncepcia Diane 35

zvyk

ano, musi byt na predpis a ja som pribrala, no nemozem to zhodit iba na Diane 35, ale aj na moju lenivot, teda najmä na nu...a zväcsa sa predpisuje ked je zvysena hladina mužskych hormonov

ella-joy

Zdravim. Mozem len potvrdit ze Diane 35 su dobre tablety. Mala som dost skaredu aknoznu plet. Ale asi po pol roku uzivania sa uplne zlepsila.Zostali len male jazvycky, ktore teraz upravujem. Momentalne mi lekarka odporucila Minerva tablety makolko je to presne to iste ako Diane len iny nazov a su podsatne lacnejsie.

Veronika L.

ja som brala Diane35 pred vyse rokom a brala som ju vyse roka. Mala som vela akne a dost viditelne chlpky nad hornou perou, asi dedicne lebo babka to mala od mlada tiez. Vysledky sa vsak dostavili az po nejakych 4 mesiacoch, presnejsie ked som nasadila 4/te balenie. Akne sa mi vyrazne zlepsilo a chlpky zmizli. Aj lekar vam potvrdi, ze na viditelny ucinok su potrebne aspon 3 mesiace

Vločka

uzivala som Diane 35 cez rok aj z dôvodu zvyseneho ochlpenia a akne. Akne sa mierne zlepsilo a chlpky rastu stale, ale uz nie tak intenzivne a su aj jemnejsie,

gabrielkaa

ahojte,
ja tiez hladam niekoho so skusenostami ohladom diane. za chvilku ju zacnem brat namiesto lindynette 20. tak som zvedava ci bude zmena.

jane22

Čaute, ja som po roku užívania nevidela zmenu, len akne sa mi trochu zlepšilo, tak som to vysadila. Robili vám endokrinilogické vyšetrenie?

friend

ahoj laila!ja som s Diane 35 zacala pred par dnami kvoli tomu istemu dovodu tak cakam-co bude?!..prosim ta napis ak mas o tom nejake info abo skusenosti diky moc ;-)