Pokozka hlavy

Príspevok v téme: Pokozka hlavy
pyrana

Uz dlhu dobu mam problem s lupinami a ziadne sampony mi problem uplne nevyriesili.V poslednej dobe sa to dost zhorsilo a vzadu na siji ma zacala strasne svrbiet pokozka,nutilo ma to skrabat sa,aj ked som vedela,ze to bude este horsie,a tak sa mi tam porobili az tak male chrasticky.Kadernicka mi dala nejaku vodicku od Kerastase,bolo to dost drahe,ciastocne pomohlo,ale nie uplne.Neviete nieco poradit?
Nepoculi ste nahodou niekto o pouzivani jablcneho octu?Niekde som citala,vraj je to na lupiny dobre oplachovat hlavu...Please,pomozte.

lusiliu

ahoj, ja som to mala tiez ... len chod ku koznej ona ta prelieci mne tiez dala nejaky sampon a vodicku, masticku a je to ok :)

ivuus

no tak presne toto som mala aj ja..a chodila som aj ku koznej..ale nejak nepomahalo..ale priciny su taketo:
1. dobre si nevyplachnes sampon
2. zla zivotosprava..skus jest ovsene vlocky..to vraj pomaha
3.kozna choroba

ja si uz ani nepamatam ako mi to preslo, aj ked urcite aj vdaka nieco od koznej..
ale tiez som pouzivala sampon od Head&Shoulder...taky s citrusmi..a riadne som si ho vyplachovala..a neja to preslo..
a hlavne si to neskrab..to je najhorsie..do ranky sa ti dostane potom infekcia a zacnu sa tvorit tie chrasty...

ahoj

Ahoj, možno máš seboreu, ja ju mám a tiež ma tak svrbí pokožka na hlave. používam šampón Sabal v lekárni ho majú. Mala by si ísť ku kožnej, tak papa