Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som divná! A neviem čo s tým!?

Príspevok v téme: Som divná! A neviem čo s tým!?
DiDi 94

Ahoj mam 19 rokov a problem s komunikaciou. Či lepšie povedane neviem sa odviazat nevie sa s ludmi tak normalne pozozpravat no hlavne s rovesnikmi proste pridem si strasne trapna s niekim.sa normalne porozpravat.Som dost hanbliva a ticha a aj dost skareda nieze by som bola nejaka tucna ale aj tak necitim sa pekna man akne ( teraz uz menej ale aj tak :-( ) A obcas mam pocit ze chodim ako mumia nic ma nebavi citim sa zbytocna :-(:-(

A ešte jeden problem paci sa mi jeden chalan ma 23 je super a paci sa mi uz asi 6 rokov.Pre asi rokom so mu poslala ziadost na fb a zacali sme si pisat a celkom sme si rozumeli no nanestastie som si zalozila falosny profil tak aby nevedel kto som. No potom na to prisiel a samozrejme ma vyhodil s priatelov. bola som dost znehutena zo seba a tak som mu asi po troch mesiacoch napisala a ospravedlnila a prial to a povedal ze sa nehneva. Asi po dvoch mesiacoch ma pozval vonku nieco vipit no a tu je ten problem proste som to necakala a dost som ho ignorovala lebo som sa nechcela strapnit ale vlastne to bolo dost trapne az moc ale nejak to prekusol. Potom som ho pozvala vonku ja a to som sa odviaza az moc asi no proste boli sme dost opity a on bol ku mne dost mili pametam si ze sme sa obimali a celkovo bol ku mne strasne taky nezni a tak. Potom ma este par razi zavolal.von ale vzdy to zrusil :-( a mislite ze mu pridem divna lebo ja si pridem mam ho rada ale neviem ci to nekazim neviem co ma robit lebo strasne ho chcem ake asi som pre neho iba baba na jednu noc alebo ako.Ale vzdy ked ma vidi tak sa na mna vzdy tak pekne porzrie a usmeje a a dost ludi vravi ze sa mu pacim a nevie ci sa mu mam ozvat alebo pockat lebo vzdy sa mu ozivam prva ale proste nechcem aby si mislel ze sa mu vtieram
Ak si toto dakto precita budem rada :-) Vazne potrebujem pomoc DAKUJEM

DiDi 94

No ako ja ho neopsipavam spravami mu iba napisem ze ahoj ako?? a cakam ci odpise a vatsinou odpise :-) Mna len stve že nenapiše prvy ale to bude asi ti ze je tiez hanblivy :-
A dakujem budem sa snazit nebrat sa tak vazne a obcas sa aj usmiat :-)

LeSante

Evidentne sa mu pacis:) Netlac priliz na pilu a bude to okey:D .. ked sa citis "divne" ako vtierka, tak ho jednoducho neobsypavaj spravami:P On sa ti ozve, ak ta ma rad, a podla toho, co si pisala, tak ta rad ma :) .. a ze si ticha, ze sa nevies odviazat? Bola som taka ista. Netreba sa brat priliz vazne, ked povies nejaku blbost, tak ju jednoducho povies, no a? Svet sa nezruti:D Zasmej sa na tom, urobit si z toho srandu, zabavaj sa a pojde to :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.