19 rokov a panna

Príspevok v téme: 19 rokov a panna
sara11

Ahojte, mam 19 rokov a som este stale panna. Nieze by som nemala na sex chut ale zatial som nebola nikdy zalubena, proste som nenasla chlapca, ktory by za to stal. :(
Za par dni pojdem ku gynekologovi, a nechcem aby ma vysetroval cez konecnik ale klasicky. Takto mi nebude moct ani urobit ster z krcka. Ako mi potom zisti ci nemam nahodou rakovinu? Nie je tym padom panenstvo tak trochu na obtiaz? je hanba byt v takom veku este panna?
Dakujem za vsetky odpovede

Jill

Zuz_inka a Sara11< tie stery na cytologicke vysetrenie sa beru dievcata az ked zena zacne a zije sexualnym zivotom a od veku 23 rokov. Pannam sa cytostery nerobia.
Zuz_inka< ak si bola do 21 panna, lekar/ka ti skor brala stery na kultivaciu ci nemas nejaku infekciu.
Magister< ciganky zacinaju so sexom od 12 a viac lebo maju nizke moralne povedomie. Cigani su ako kraliky len sex a plodenie deti. Ciernovlase su lebo su takej rasy, to ako keby si chcel, aby cernoska bola prirodzena blondina alebo norka mala prirodzene cierne vlasy. Rasu neovplyvnis. Farba vlasov s tym nema nic, ale vychova.

magister

Lulitka.T

ja mam skor skusenosti, ze ciernovlasky su tie, ktore v 13tich zacinaju. ved si vezmi ciganky, sama cierna.. takze opatrne s tym blond. lebo zhovadis len a len seba..

zuz_inka

Ahoj, ja mám 21 a ešte pol roka dozadu som bola panna...na preventívky chodím od 17tich tuším...a aj ked som bola panna tak mi moja gynekologička brala stery normálne každý rok, s tým nieje ani u panien problém je to tenučkká kefka alebo ako to nazvať s ktorou ti zoberie vzorku buniek z krčka...blanu ti určite neporuší toho sa báť nemusíš viem čo hovorím lebo sama som tam dole ešte stále dosť úzka a prežila som bez porušenia, s tým sa potom musel potrápiť môj priateľ :)cez konečník ti prehmatá vaječníky a maternicu a to bude stačiť si myslím

Lulitka.T

Ja som o to prišla v 20-tke. Za triezva s chalanom, ktorého som ľúbila.
Keďže si všetko pamätám a sama som chcela, bolo to pekné,nie síce úplne dokonalé ale pekné :) A o nič som neprišla

Myslím, že v dnešnej dobe sa propaguje ten názor, že byť pannou je niečo zlé, ale nie je. Myslím, že je to pekné a pre mnohých mužov dosť "vzrušujúce" (nechytajte ma za slovíčko)Su celý happy keď sa ešte nejaká nájde a oni majú tu česť......A hej som úplne moderná 21-ročná baba, keby sa do mňa chcela navážať nejaká mladistvá(-16) blondínka s bohatými sexuálnymi skúsenosťami od 13tich :)

&

Navyše dievčatá uvedomte si ze skorý nástup sexuálneho života je jeden z rizík pre vznik rakoviny maternice a krčka maternice. Očkovanie nieje spoľahlivé pretože existuje desiatky druhov HPV virusov ktorimi sa môžte nakaziť. Očkovanie je len farmaceutický ťah na pacientov.

&

Ja ako muž ti poviem ze dnes je cenné mat priateľku pannu takže hlavu hore. Ak by si mala aj 25 ci 28 a bola bys pannou tak by som si ta vazil viac ako 17 rocnu nepannu. A v 19 je to úplne normalne nie divne. A pre gynekológa už vô bec nebude divne.