19 rokov a panna

Príspevok v téme: 19 rokov a panna
sara11

Ahojte, mam 19 rokov a som este stale panna. Nieze by som nemala na sex chut ale zatial som nebola nikdy zalubena, proste som nenasla chlapca, ktory by za to stal. :(
Za par dni pojdem ku gynekologovi, a nechcem aby ma vysetroval cez konecnik ale klasicky. Takto mi nebude moct ani urobit ster z krcka. Ako mi potom zisti ci nemam nahodou rakovinu? Nie je tym padom panenstvo tak trochu na obtiaz? je hanba byt v takom veku este panna?
Dakujem za vsetky odpovede

sara11

dakujem za pozitivne odpovede, v pondelok idem ku gynekologovi... ale aj tak mam stale pocit, ze bude na mna pozerat ako na ohrozeny druh :)

Galatea

Nie, nie je to haNba a nie je to ani na obtiaž. Ja som tiež bola panna do mojej 19-tky, myslela som že to tak ostane ešte na veeeľmi dlho a hľa - našla som si priateľa a zrazu to išlo ani neviem ako :) A nemám pocit že by som niečo zameškala, môj priateľ mal prvý sex až v 24, takže hlavu hore :) A čo satýka gynekológa, nie je vôbec nič čoho by si sa mala obávať. Spraví vyšetrenie cez konečník, spraví sono a vezme výter tenučkou tyčinkou, ktorou ti nič neporuší. Keď začneš sexuálne žiť, spraví ti cytológiu aj sono zvnútra. Dovtedy sa nestresuj žiadnymi podobnými myšlinkami :)

Laura93

no boze ja uz mam pomaly 20 a pol a tiez som stále panna..a vari sa mám zato hanbit? :D :D čo som padnutá na hlavu? :D

haf

Byť panna/panic nie je žiadne fyzické ani psychické postihnutie za ktoré by sa bolo treba hanbiť, je to len určitý momentálny prirodzený stav tvojho tela.

sara11

som z vychodneho slovenska

ja tiez niekedy pochybujem, ze najdem toho praveho, som trochu ina ako vacsina ludi v mojom veku... o to je hladanie tazsie :(

no praveze pannam v ramci preventivky ziadne stery nerobia pokial viem, z toho mi vychadza ze mozem byt o niektore vysetrenia ochudobnena, a neviem ci sa da vsetko zistit ultrazvukom, tam je to trochu tazsie