Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ nevie čo sú zásnuby

Príspevok v téme: Priateľ nevie čo sú zásnuby
gadgetka_478

Môj priateľ začal hovoriť ľuďom naokolo o mne ako o "snúbenici". Mňa to zarazilo, veď ma o ruku nepožiadal. Pýtala som sa ho, prečo tak rozpráva. A povedal mi, že on to tak vníma. Ja som sa ho opýtala, že či predtým nemali byť zásnuby a on povedal, že sa tomu nerozumie a nevie čo sú "páračky, pytačky a podobné veci"
Som veľmi sklamaná :( :( Ak mi dá prsteň tak viem, že je to len kvôli tomu, aby som bola spokojná a že to nebude vyjadrenie jeho lásky.. bolo by to ako z donútenia.
a to všade o sebe tvrdí, že je romantik... :(

Sejla

Ale tu nešlo o konvencie a na zbytočnosť tejto tradície má každý svoj názor, ale je to udalosť, ktorá sa predsa rieši rinajlepšom len raz za život, preto si myslím, že by bolo nevhodné problém len tak zamiesť pod koberec, lebo sa môže v budúcnosti tlačiť von. Ide o tu o pochopenie, ktorého jej priatel nieže nebol schopný, ale ani sa oň nepokúsil. Namiesto toho ženu, ktorú zranil, ešte označil za hlúpu, že to s ním chce riešiť. Ako písala dadula, postavil sa k tomu ako pako. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale takéto veci sú vo vzťahu dôležité.

rovinka

Moj priatel napriklad vobec nevedel, ze zasnubny prsten ma vyzerat inak, ze ma mat ocko, ani sa mu necudujem :)
A kupil mi taky obycajny strieborny, odhadujem ze mohol stat do 15 eur, ale pekne si klakol, aj sa ma opytal, ci si ho vezmem :) Potesilo ma to velmi, ale o to viac som bola sklamana a znechutena z reakcie okolia, ze "ved on to nemyslel vazne, ved to je len taky lacny smejd" ... Takze ludia su dnes strasni materialisti.
Ja sa tesim, ked ma pohladi po vlasoch, da mi pusu, chyti ma za ruku a je stastny. Co tam po zasnubach alebo inych omackach.
Ved hlavne, ze sa mame radi :)

AndreaL.

Gadgetka nesmúť! S mojím priateľom to bolo v podstate také isté. Nakoniec sme predsa len zásnuby mali, ja som mu pekne vysvetlila o čo ide a tak..a on ma vtedy keď som to najmenej čakala pekne požiadal. Fakt som skoro padla na zadok. Inak taký malý tip..ak ho chceš ´inšpirovať´alebo nejako ´popohnať´..skús mu nechať na počítači otvorenú túto stránku www.zasnuby.com alebo nejako nenápadne sa ho snaž k danej téme postrčiť. Držím palce a daj potom vedieť ako to dopadlo ;)

doubledog

ja som takisto nevedel, co su to zasnuby, v podstate som sa to dozvedel az ked som bol uz davno zenaty.
povodne som si myslel, ze zasnuby, to je stara tradicia tak z 18. storocia.
v mojom okoli vtedy nikto nic take nerobil
nikdy som sa dovtedy nestretol s tym, ze je to pre niekoho tak dolezite.
pre mna to bol ekvivalent vynasania Moreny ci podobneho davneho zvyku - alebo uz ked spominas paracky, to netusim vobec, co je.

Agnes998

Robíš z komára somára. No tak nevie čo sú to zásnuby, v jeho veku to je síce divné, ale tak všetci sme nejakí a nikto nie je dokonalý. Tak mu to podrobne vysvetli čo zásnuby sú, aj to, že sa ti nepáči, keď ťa volá snúbenica, požiadaj ho, nech ťa tak nevolá. A vybavené. Vôbec to predsa nemusí znamenať, že keď/ak ťa raz požiada o ruku, bude to len preto, aby ťa mohol volať snúbenica a nebude v tom žiadna láska.

Lulu2011

zbytocne vystrajas :) ja by som sa skor urazila na jeho mieste, ma ta urpimne rad a ty robim sumbuk z nejakych zasnub..ked tak bez toho nevies zit, zorganizuj nejake posedenie ty ;)

fero11111

neviem co tak vystrajas no je vol ked hovori ludom ze ste zasnubeny ale tak ked nevie jak to je tak si snim sadni a pekne si to snim vyhovor povedz mu co a ako ja dodnes tiez neviem jak to prebieha nebyt znamych ktory uz to maju zasebou

Prezyvka55

Najlepsie je taketo otazky si vydiskutovat este nazaciatku ako su postoj k nabozenstve svadbe a detom a podla toho sa rozhodnut ci idem dalej alebo nie. Su ludia ktory k tomu neprikladaju ziaden vyznam ako ja a su zas taki co na tom lipnu. Preto nie som s tym k to na tom lipne :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ nevie čo sú zásnuby - Fórum - ZDRAVIE.sk