Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skratena uzdicka - ako prebieha zakrok

Príspevok v téme: Skratena uzdicka - ako prebieha zakrok
anonymus852

Dobry den, mam problem so skratenou uzdickou a chcel by som sa spytat ako prebieha zakrok.

1. Zaujimalo by ma, ci mi treba na prve vysetrenie vymenny listok od obvodneho doktora.
2. Robi sa zakrok na pockanie? Ze pridem tam prvy-krat a hned sa to bude rezat alebo ma objednaju na nejaky iny termin?
3. Hradi to poitovna alebo sa za to plati? Respektive, kolko sa plati.
4. Budem po zakroku moct chodit do prace? Nebude to krvacat/boliet atd. ?

Dakujem za odpoved.

Foxman

čawes ja som akurat dnes postupil skratene uzdičky,tak prvy musiš ist ku obvodnemu lekarovi po vymenny listok urolog ta obiedna na den aj hodinu a prevedie zakrok. Mne to preplatila poistka. Zakrok trvalaasi 20 minut a najhoršia bola len ta ihla na umrtvenie ale inak nič necitiš. tak držte palce aby sa mi to zahojilo čo najlepšie a nebojte sa toho

anonymus852

No prave, ze to chcem riesit, len potreboval by som odpovede na tie otazky, kedze neviem presne ako postupovat :D Kedze neviem, ci najprv idem na vysetrenie a potom ma objedna na zakrok alebo mi spravi zakrok hned.

Anik3

Neviem ci si slobodny alebo nie ale moj manzel to mal taktiez este ked sme neboli vzaty a ja som si skoro dva roky myslela ze ho nepritahujem lebo so mnou kvoli tomu nespaval a ja som o tom nevedela. Bol to strasny pocit pre mna takze podla mna to ries hned. Aj ked nemas teraz vztah tak do buducna aby nebol problem...

anonymus852

ano, pri pohlavnom styku mi sklzne na zalut a nie je to velmi prijemny pocit. Taktiez mi obcas popraska predkozka a potom sa to hoji tak 4dni

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skratena uzdicka - ako prebieha zakrok - Fórum - ZDRAVIE.sk