Prudke zmeny emocii

Príspevok v téme: Prudke zmeny emocii
Abcdefghijkm

ahojte no moj problem spociva len v tom,ze sa mi deju cudne veci s emociami... Mam asi depresiu + uzkost a mozno je to prave tym no stava sa mi coraz castejsie ,ze v sekunde sa dostanem do absolutnej euforie,ktora trva kratko. Alebo naopak ma chyti hnev asi tak na20sekund. Obcas po tej "euforii" sa zas dostanem do stavu absolutnej beznadeje,no tiez na kratky cas. Potom sa to kvazi unormalni a zase som v stave "celkom mierneho smutku". Ide mi to na nervy,mam v sebe stale nejake nenormalne napatie, v com mi v poslednej dobe"pomaha" ked sa noznicami porezem. Hrozne,viem... Mam18 a asi posledne 2-3roky boli premna ako jazda na kolotoci.. Luto mi je aj to,ze kamosky a vacsinou aj rodinka ma beru ako najveselsieho cloveka ,lebo pri nich sa tak aj citim no potom zrazu horor... A ked som potom jednu dobu neprijemna tak nechapu co sa mi stalo.. Ale to vlastne nechapem ani ja :/

Melik

No mohlo by to byt mnozstvo veci, od depresie cez bipolarnu poruchu ale takisto mozno iba hormonalne zmeny. Skus sa s niekym porozpravat alebo skoc za psychologom. Vela stastia prajem