Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zenske...ach tie Zenske ....

Príspevok v téme: Zenske...ach tie Zenske ....
fero11111

moze mi niekto povedat ci si dobre myslim co si myslim stala sa mi taka zaujimava vec a to je to ze mi volala kamoska hned ako prisla z rande z netu dopadlo to strasne prenu a vobec som netusil a necakal ze mne bude volat ale absolutne lebo vie ze som donej zamilovany resp. ze by som ju chcel :) poprosila ma ci mozem prist na net a po hodine pokecu ci jej nezavolam tak som jej nakoniec zavolal stym ze to preslo na 3 hodinku telefonatu o rande o inych ludoch a podobne :) na druhy den v praci sa ma spytala ina kolegyna preco je tak unavena ta kolegyna sktorou som vnoci volal (pracujeme setci spolu len kazdy inde v inom kancli) spomenul som ze malo spala ze sme si volali a ta osoba ktorej som to povedal to povedala jej byvalemu ex :) kvazi a on jej nasledne poslal sms ze co mi spolu ze si volame a chodime na kavu do mesta a ze je domna zamilovana ja som sa nastval a vykrical som sa na tu danu kolegynu ze preco vyhlasuje blbosti ludom nakoniec to doslo ktomu ze som sa pohadal aj s kamoskou ze som urobil s komara slona a ze vobec som mu nemal pisat a ze jej je to jedno ci jej pise ci nie a nakoneic som mu napisal ja sam ze aky ma stym problem ze mi volala a co som nezistil ze aj snim chodi von do mesta :) ze si boli sadnut a ze si pisu volaju cize zhrnutie mna ma ako na vyplakanie sa a jeho stale lubi ja som jej akoze kamoska ale tamteho stale miluje napriek tomu ze sa vratil k svojej byvalej ktoru podviedol snou a podvzdal ju s inou je to normalne ? co si otom myslite lebo ja len to ze som jej nieco ako kamoska :) i ked tvrdi stale ze ma ma rada a ked jej spomeniem ze mam rande ja alebo si s niekym pisem chce vediet setko kto to je ako dlho sa pozname a chce vidiet fotku danej baby :)dnes je stav taky ze je urazena nato ze som urobil znej kravu ktora setko povie a ze je rada ze o 2 mesiace uz tam nebude odelenie sa stahuje inde ze uz ma setkeho dost co s takym niecom robit :) ako by ste sa zachovali vy alebo co robit srat nanu alebo ????? lebo ja som vobec necakal ze sa naserie a urazi skor som cakal ze sa nanho vykrici a ze ho posle do prdele ... ale ako som zistil asi nie :) a skor to urobi somnou

fero11111

ignorovat :) ale co ju celu ci tie babske hluposti? ci byt nad vecou mna nasralo to ze mi si volame a dozvedel sa to prave on co nemal lebo neslo o nic ale nemusel to vediet ...

LILIII

Nie ja sa neponukam ,len konstatujem . Ty riesis v podstate babske zalezitosti ,keci . Si chlap ,tak sa podla toho chovaj a to ,ze sa nejake zenska na teba nasrala pre talafatky ,ries s chladnou hlavou a hlavne ...... disregard !

fero11111

@ ved otom to je nie? riesit snazit sa pochopit ako niektore zenske dokazu po neskutocnych klamstvach neverach a setkom moznom este lubit debila ktory ma inu achodit snym do mesta si sadnut nechat si od neho posielat obediky a podobne veci :) a sak je to forum kde sa riesia rozne veci tak co :) popiseme a hotovo

fero11111

no namzslena je ale nie primne a kumne sebavedomie primne ma to urcite aj t som jej povedal ze namne si dviha ego :) tak ok no uvidime co a ako urcite by som to ukoncit nechcel uz len preto aby som tamtemu druhemu neurobil tu radost a dobre ... :} tak to nejak potiahnem este tie 2 mesiace a uvidi sa kto aky bol kamos kto sa komu ozve a podobne vsetko co si napisala :) bola pravda s ktorou suhlasim

lilyiankaa

haha ona to ukončila, veď nemala čo ..ale jasné, že myslela vaše kamarátstvo ..a či to máš ukončiť a seknúť s tým konečne aj ty je len na tebe ..ak ti nevadí byť príležitostný kamoš a nechať sa trochu zneuživať, keď sa slečinke zmyslí, tak okej, ostante priatelia ..aj keď časom toto vaše kamarátstvo na niečom stroskotá ... ty si to uvedomíš a nebudeš už viac ochotný jej pomáhať, lebo to vyčerpáva, ak len ty pomáhaš a ona sa len sťažuje ..... a inak príde mi dosť namyslená a priveľmi sebavedomá .. nehovorím, možno je pekná a má dokonalú postavu,ale to nie je všetko!

fero11111

a este ma napadlo ze ona mi to aj povedala ze nikdy nic nebude :) a ze uz som sa mal davno domilovat cize tuto skor riesim ci som jej kamoska :) a ze ci nahodou niesom zneuzity pre jej dobru ze sa ma komu vyplakat :) a ci to nemam tak cele seknut a ukoncit to ... skor oto mi slo

fero11111

mas pravdu to hej ja si to uvedomujem :) videla moju fotku kde som mal omnoho menej a vyjadrila sa tak pred spolocnou znamou ze keby som mal tolko a ze nechape jak som sa mohol tak zhovadit :D na dnesnu podobu ze z pekneho chlapa ktory je aj dnes akoze v pohode ale ze mohol by som daleko lepsie vyzerat :) tak sa vyjadrila zeby si dala povedat ona je zas ako modelka nieje to nejaka 3 trieda :) ona chce proste normal chlapa 80-90 kilo a nemusi byt zas herec :) ala johny depp ale aj ked mi toho opisovala co snim mala rande ze postava dobra usla ale ze ksicht onicom a umna je to presne opacne ksicht v pohode a dorobit to ostatne ale ano suhlasim ked jej niesom dobry teraz tak nech ide do certa :) a ona nie a nie ist do certa ze cche byt furt kamoska :) no hej len keby som nebol donej paf no:) aj ked dnes oznamila ze je medzi nami koniec :D pre toto co som akoze ju nasral a urobil tak mi len smiesno bolo ze koncov bolo milion a ze neviem otom zeby sme spolu chodili :D aby bol nejaky koniec hehe

lilyiankaa

fero ak na seba zamakas, tak by po tebe skocila .. myslis asi postavovo, aby si sa vypracoval .. no dobre ok, dajme tomu, ze by skocila, ze by ta chcela, ale nie vzdy to bude tak .. moze sa ti stat uraz, co ti vobec neprajem a nebudes moct makat na sebe, alebo casom, vekom svalstvo uz nebude ako za mlada a co potom ..necha ta? ja sa na to pozeram z tejto strany ...ze ak jej nie si dobry uz teraz, nech ide do certa

fero11111

hmmm :) tak neviem jej kolegynka tvrdi presne to co ty ze ak na sebe zamakam ze si mysli zeby pomne skocila :) tak uvidime no makat chcem tak ci tak pre seba nie pre nejaku zenu

a tak uvidim ako sme natom aj ked ju uz neuvudim tak casto kedze odchadzaju prec ale verim tomu ze ten kontakt neprerusime uvidime no

a po dalsie lilyankaaa aj stebou suhlasim :) aj ked do mesta ma vola ona :)a nie len ked neni nic ine to viem ale suhlasim

LILII ponukas sa ?:)))

justin naco ci kto ti ma pisat?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zenske...ach tie Zenske .... - Fórum - ZDRAVIE.sk