Zenske...ach tie Zenske ....

Príspevok v téme: Zenske...ach tie Zenske ....
fero11111

moze mi niekto povedat ci si dobre myslim co si myslim stala sa mi taka zaujimava vec a to je to ze mi volala kamoska hned ako prisla z rande z netu dopadlo to strasne prenu a vobec som netusil a necakal ze mne bude volat ale absolutne lebo vie ze som donej zamilovany resp. ze by som ju chcel :) poprosila ma ci mozem prist na net a po hodine pokecu ci jej nezavolam tak som jej nakoniec zavolal stym ze to preslo na 3 hodinku telefonatu o rande o inych ludoch a podobne :) na druhy den v praci sa ma spytala ina kolegyna preco je tak unavena ta kolegyna sktorou som vnoci volal (pracujeme setci spolu len kazdy inde v inom kancli) spomenul som ze malo spala ze sme si volali a ta osoba ktorej som to povedal to povedala jej byvalemu ex :) kvazi a on jej nasledne poslal sms ze co mi spolu ze si volame a chodime na kavu do mesta a ze je domna zamilovana ja som sa nastval a vykrical som sa na tu danu kolegynu ze preco vyhlasuje blbosti ludom nakoniec to doslo ktomu ze som sa pohadal aj s kamoskou ze som urobil s komara slona a ze vobec som mu nemal pisat a ze jej je to jedno ci jej pise ci nie a nakoneic som mu napisal ja sam ze aky ma stym problem ze mi volala a co som nezistil ze aj snim chodi von do mesta :) ze si boli sadnut a ze si pisu volaju cize zhrnutie mna ma ako na vyplakanie sa a jeho stale lubi ja som jej akoze kamoska ale tamteho stale miluje napriek tomu ze sa vratil k svojej byvalej ktoru podviedol snou a podvzdal ju s inou je to normalne ? co si otom myslite lebo ja len to ze som jej nieco ako kamoska :) i ked tvrdi stale ze ma ma rada a ked jej spomeniem ze mam rande ja alebo si s niekym pisem chce vediet setko kto to je ako dlho sa pozname a chce vidiet fotku danej baby :)dnes je stav taky ze je urazena nato ze som urobil znej kravu ktora setko povie a ze je rada ze o 2 mesiace uz tam nebude odelenie sa stahuje inde ze uz ma setkeho dost co s takym niecom robit :) ako by ste sa zachovali vy alebo co robit srat nanu alebo ????? lebo ja som vobec necakal ze sa naserie a urazi skor som cakal ze sa nanho vykrici a ze ho posle do prdele ... ale ako som zistil asi nie :) a skor to urobi somnou

magister

ja si myslim ze ano, pokial na sebe zamakas, zaposobis na nu a zeny su radi ked je im imponovane. urcite je to logickejsie, ako ked na nu imponuje nejaky kvazihrdina.

lilyiankaa

fero ja si nemyslim, ze ked by si schudol a nahodil sa, ze by po tebe skocila ..proste ta ma rada ako kamarata a tam to cele z jej strany konci ....naco si namyslat viac, ked to viac tam z jej strany nie je? bohuzial je pravda kruta a taka, ze ked je v srackach pozna ta, ak jej je fajn, ani o teba nezakopne ..kaslat na nu!

fero11111

kujeeeeeeeem :) to som potreboval pocut citat :D ja si to aj tak myslim uz par rokov aj ked mi moje okolie tvrdi zeee :) keby som schudol par kil nahodil sa zeby pomne skocila :) jak pes na salamu :D

a inak to je v mega skratke to by som vedel hodiny a hodiny pisat :) otommto tuna

lilyiankaa

ty vole fero, tak to je ina telenovela :D no ale ako si sam napisal, teba ma len na vyplakanie ...ty ju sice mas rad a aj by si ju chcel, ale z jej strany to tak nie je ... keby ano, uz davno sa to niekam posunie .. mne skôr pride, ze ta vyuziva, proste ked ma zly den, naladu alebo sa potrebuje vyzalovat, vtedy si jej dobry ty