Neviem ako ho získať späť...

Príspevok v téme: Neviem ako ho získať späť...
NeznámaJR

Prosím vás, neviete mi nejak poradiť? Chodila som síce len krátko s jedným chalanom, on si ma príliš namotal za taký krátky čas sama som nechápala ako to urobil, ale po pár týždňoch som bola s neho úplne na mäkko ale pred týždňom sa som ňou rozišiel zo slovami, že chce aby som bola šťastná, že chce pre mňa dobre... Nechápem však prečo sa rozišiel som ňou, keď vo vzťahu som mala zo začiatku pocit, akoby ten vzťah moc chcel, stále mi písal aká som úžasná a nwm čo ešte. A že ženskú ako som Ja, ešte nikdy nemal. Že som pre neho všetko a teraz je tomu koniec, lebo podľa neho tento vzťah nebolo Ono, vraj som sa k nemu nehodila a neviem čo si ešte navymýšľal... prosím poradte ako ho mám získať späť... Vážne ho chcem späť...

Fleur-de-lis

skús radšej prijať, že on to vidí inak. Ak ho aj získaš späť, tak čo? Ty budeš naňho nezdravo naviazaná a on si vôbec nebude istý, či chce s tebou byť. Čo je dobré na taktom vzťahu? Nič. On sa bude pozerať aj po ďalších babách a ty ostaneš ešte viac zranená.
Radšej sa z toho pouč, že netreba hneď veriť všetkému, čo zaľúbený hovorí, a skús popracovať na zdravom sebavedomí, lebo ak takto ostaneš tak ťa v živote ešte veľa chlapov (možno nechcene) využije lebo sa ľahko chytíš na ich reči. Zrejme si ešte mladučká, no čím skôr začneš žiť múdro, tým lepšie pre teba ;)

lilyiankaa

podľa mňa si našiel inú ... ty si pre neho bola ľahko a rýchlo dosiahnuteľná a tým pádom ho to prestalo baviť, asi ťa už moc spoznal a nemal na tebe už čo objavovať ..sex bol každý deň, aj upratené, navarené..no moc rýchlo si do všetkého vhupla ..aj keď viem, že si to myslela v dobrom ...

Deria

Co mas robit? To neviem ale viem, co urcite nemas urobit. Nesnaz sa ho ziskat naspät, lebo to dopadne pre teba velmi zle. To myslim vazne.

odpovedam

Akonahle zacnes pre chlapa robit vela a nebodaj vsetko, prestane si ta vazit a opusti ta. Takze ziadne take, ze sex, kedy si on zachce (ak si napr. unavena), zadne take, ze budes po nom upratovat a plnit mu vsetky jeho potreby... take zeny sa vzdy cuduju, ze ich chlap opusti. Ale cudujete sa, ked sa spravate ako ich mamicky? Chlap chce zenu, ktoru moze dobijat, o ktorej priazen sa moze uchadzat a ktoru moze obdivovat... ale na to treba prestat byt "vzdy po ruke".

Cindy353

ked ste z jedneho mesta tak sa dohodni z najkrajsim a najbohatsim chalanom z mesta, aby ste sa spolu ukazali pred tym tvojim, aspon budes mat zadostucinenie. aj ked ci sa vrati je otazne
ale aspon mu ukazes ze mas naviac ako nanho a muzska jesitnost je obrovska

Leela333

Stratil záujem, zistil, že chce niečo iné, možno si ho už nebavila po čase, keď ťa tak namotal... Jednoducho naňho zabudni a pohni sa ďalej.

fero11111

to toto setko si stihla za par tyzdnov? ine kafe toto :)) hehe neviem naozaj cudne tazko ti nieco povedat fc pokec vymazal neviem nieco viac lebo s toho co si napisala tazko nieco povedat a ako ho ziskat no skus mu napisat preco co a ako moj nazor je ze je vtom byvala alebo dalsia proste ... napisem to sproste len tak sa chlap dierky nezbavuje ale len ked si je isty novou dierou ale nemusi tot ak vobec byt len moj nazor skusenosti no ...

NeznámaJR

Tak Ja neviem, On taký nebol ani podľa kamošov takže fakt neviem... A jasne sex bol každý deň a pekne si ho vychvaloval takže fakt nwm v čom bol problém... Ešte som mu upratovala byt, keď nestíhal, varila mu obed a všetko... A nakoniec, to podľa neho nebolo Ono...