Kupa bytu

Príspevok v téme: Kupa bytu
mattimatti

Ahojte,vie mi niekto poradit s kupou bytu ide oto ze neviem ci v panelovom bloku alebo takom nizkom 4 poschodovom tehlovom dome.....nutusim ake su vychody pri 1-panelovom bloku
2-tehlovom dome
viem len ze tie tehlove nemaju vytah ......aky typ bytu by ste si vybrali Vy hm?ide aj oto ze panelove su maximalne 30 rokov stare v mojom meste a tie tehove maju nieco okolo 50 rokov a neviem ako dlho mozu vydrzat nechcem po kupe bytu sa za par rokov stahovat kvoli tomu ze ma narusenu statiku,alebo co...Vie mi niekto pomoct?

mattimatti

ide oto ze ked byvas v mensom panelaku tak su vysie naklady na udrzbu a stve ma aj to ze tie tehlove byty su postavene zvycajne vedla rusnych ulic a ani balkon nemaju,ja mmentalne byvam v super bloku ticho a cisto tu mame asi preto ze za kazdom poschodi byva nejaky policajt ci vojak chcel by som tu ostat no ale ani jeden byt tu nieje na predaj .....a nechcem ist byvat niekde tam kde su cigani tych proste neznasam....

0vecka

zalezi ake mas predstavy a kolko chces do toho vrazit.Vdaka naism sudruhom sa ti prenajom neoplati takze kupa len ked sisi ista ze tam ostanes tak 20 rokov a viac...

Ale panel by so v ziadnom pripade nekupoval...a bez vythau tiez nie...(ak to nieje prizemie alebo max prve poschodie)

Maoam

su tu sice vymenene okna, dom je zatepleny, ale su tu stare rozvody a dom je z roku 1961-2 tusim a poloha mi nevyhovuje, ale tak zatial prechodne v pohode, s 3.mes. vyp. lehotou

tehla je ale fakt lepsia ako panelakovy mur, ale tak Flegma je majsterka v tomto, popytaj sa jej na vsetko, co chces vediet, dobre ti poradi :D