Nebojite sa, ze nenajdete toho praveho?

eiva

no a je pravda, ze drviva vacsina tych "chlapov" hlada prsnate vychudnute blondiny so silikonmi, aspon taky je moj pocit
a to nehovorim preto ze by som bola skareda alebo co, ale konstatujem...

eiva

no ahojte :) vidim ze sa to tu zase rozbehlo
ono tym ze ma "nevie zaujat" som myslela skor charakter toho cloveka..poslednou dobou mam stastie skor na samolubych "fesakov", fakt neznasam ked za vami dojde nejaky chlap a zacne o svojom aute a podobne, pri mne sa hned odpise, mi je hned jasne, ze to nebude partner do buducnosti..
a ano jak bolo povedane, neocakavam 150kg bohaca fesaka a slavneho? nie dakujem, nepotrebujem chlapa s "hviezdnymi maniermi", zabezpecena som, stacil by mi len niekto kto by ma pritahoval fyzicky(ano aj fyzicky, jednoducho vzdy na partnerovi mate nejaky bod, ktorym vas zaujal, u mna su to oci a usmev), povahou- optimista, zabavny, nevyraba zbytocnu paniku, ale vie sa na zdanlivo zlozitych situaciach aj pousmiat, jednoducho taku tu "vasu stratenu polovicku" hlavne verny, dovera je pre mna velmi vela a samozrejme inteligentny, vzdelany muz
nepride mi to takto ako nieco nemozne, no niektori dnesni "chlapi" su fakt exemplarne kusky a s tymi aki su napr moj tatko, dedko sa nedaju porovnat...dufam ze ma chapete co som chcela povedat

sweater.

nechcem tu chytacit, ale myslim ze pokial clovek nevie zit a byt spokojny sam zo sebou, nemoze byt stastny s niekym druhym alebo aspon dlhodobejsie. kopa ludi v mojom okoli je takych zalubia sa, par mesiacov ziaria stastim, po rozchode su zniceni a o kratky cas sa toto cele opakuje, dokola a dokola. verim v pravidlo ze az raz najdes pokoj, nebudes vyckavat a hladat princa za kazdym rohom, zacnes si zivot vychutnavat so vsetkym co prinasa. nakoniec pride co ma prist vtedy ked to ma prist.

LILIII

ja sa praveze bojim ,ze budem mat vela pravych a nebudem si vediet vybrat toho najpravejsieho z pravych
ale nie zartujem .... ta polnoc ma zazracne ucinky :)))

yes,it's ME!

nie vzdy je dobre planovat.
poznam to na sebe
"este toto a este tamto a este toto"
a nemal som veceru, ani sprchu a vstam o par hodin do prace
lebo som sa to snazil planovat az moc..
keby neplanujem, alebo max na polovicu, uz by som snival, krasne snicky.

podobny

jasne, ze si to nevies nalinkovat. ale su ludia co uvazuju aj nad detmi a to sa tiez neda uplne hocikedy. s pribudajucim vekom je to tazsie a tazsie si niekoho najst. a hovorim o tom, ze pre mnohych je to ludska potreba. a ked nie je uspokojena, tak ludom z toho hrabe.

yes,it's ME!

Sejla.
prave to ze 50% manzelstiev konci rozvodom ma motivuje viac a viac..
to je kao keby napiseme, ze je 15% alebo 20% nezmestnanost, tak nejdem pracovat :)
ale CHAPEM ako to myslis, len som trochu reagoval zbytocne zbrklo. beriem spat.
ale som raz ze patrim do rodiny, kde su nasi prave z toho 1% :)
aspon to tak vyzera..
kazdopadne, je to velmi tazky boj, ale aj odmena je velmi dobra :)
ale kazdemu to prajem, aj sebe :D

Sejla.

No aj ja mam na to tak trochu vek podla niektorych (25), ale je to snad vec, ktoru si viem naplanovat a nalinkovat? Nie a co sa mam zozierat uzkostou, ze nenajdem 'toho praveho', resp on mna? 50% manzelstiev konci rozvodom a z tych zvysnych 50 je mozno tak 1% zavideniahodne. Neberem to stastie najst toho praveho za samozrejmost, ale ked mi to aj vyjde, nech mam aj 40 rokov, budem si mysliet, ze mi bolo v zivote dopriat nieco extra.

yes,it\'s ME!

myslim, ze sme rovesnici.
a preco ich nestretavame?
nuz, toto fakt neviem.. podla mna chyba cas a trpezlivost..
ale k tomu, ze co bude ak budes starsia, toho sa neboj.. nebude nic, nic zle.. pokial ta muz bude milovat, bude ta milovat az za hrob, taka aka si. a potom posle tvojmu byvalemu ktory ta nechal dakovny dopis, za to ze ta od seba oslobodil a bola si znovu volna. proste stale j od koho sa ucit, od rodicov, ich rodicov, ale aj malych deti, a mladych, cerstvych dospelakov..
neverim ze clovek je taky tvor, ze dokaze nenavidiet a podporovat hnev.. skor je sklamany a nechce znovu riskovat, je to prirodzeny pud sebazachovy.. (napr niekto ma nehodu v aute, uz tazko do auta nasadne, aj ked je lepsie, bezpencejsie a podobne)
aj ked casto nadavam na ludi, nemyslim ze ludstvo je zle. konieckoncov, aj ten kreten ktoremu praskli nervy a huci a krici alebo jazdi ako prasa, je otec, syn, brat hocico.. je z rovnakeho masa a kosti ako my a chodi na toaletu tiez :) cize... point je podla mna v tom, ze aj ked je vela zakernosti vo svete.. v neposlednom rade v kazdom drieme normalny clovek, ktory vie pomoct, vie odpustit a vie milovat.. a nema potrebu ublizovat..
na 1 strane su media plne hnusu, ale na 2 strane, mam oci, nevidim tak hnusny svet okolo seba, a ani v stvrti kde su spoluobcania napriklad.. to len pre ilustraciu. lenze to uz brutalne odbacam od temy..

ale este spat k mojim 8 bodom, tie som napisal len z 1 dovodu, nech trochu rozprudim diskusiu :D takze dik :D a chapem ze ak zena sa snazi, ma naroky na muza, tak normalny muz bude chciet naroky splnit na 200%, sam a dobrovolne (alebo s pomocou tej zeny).. a v tomto je najkrajsie caro vztahov, ze sa na nich da pracovat, neexistuje hranica, napriklad ocel ma istu pevnost, a ked ju zpevnime viac, zlomi sa, vztah ma nekonecne velku a neohranicene dlhu pevnost. skor som narazal s tym bodom na taku vec, ze vela krat som stretol zenu, ktora by "aj usla" ale vzdala to skoro preto, ze som nesplnal jej naroky.. (paradoxne dnes by som prebil kazdeho v mojom okoli, v niektorych narokoch a na inych este pracujem)...