Priatel a jeho ex

Príspevok v téme: Priatel a jeho ex
princessa27

Pekný deň prajem...obraciam sa na vás, lebo som už naozaj zúfalá. Sme s priateľom spolu vyše pol roka. Bývame spolu, všetko by bolo krásne, bezrpblémové..jediný problém nám robí jeho bývalá priateľka. Rozišli sa pred rokom, ona ho opustila a odišla s iným chlapom. Medzičasom si našiel mňa a začal nový život. Avšak háčikom je, že boli spolu 12 rokov, a veľmi ťažko sa mu zabúda.. Ona akonáhle zistila, že má priateľku, začala vyvolávať, vypisovať, posielať mu fotky...a on miesto toho aby to ignoroval, všetko to akceptuje, odpovedá, vypisuje taktiež. Keď som sa ho opýtala prečo to robí, odpovedal, že nevie ju odignorovať, pretože ju stále ešte ľúbi, stále knej niečo cíti, vraj boli spolu hrozne dlho, majú prežité krásne roky a potrebuje čas na to, aby zabudol, prestal ľúbiť...ale že už by sňou viac nechcel byť, nechce sňou žiť lebo vie, že to sňou nemá cenu, vo mne vidí perfektnú ženu s ktorou by mohol stráviť svoj život, no ajtak..často sa kôli tomu trápim, neviem ako ďalej, či to má zmysel čakať, že ho to raz prejde, alebo....nemám s týmto skúsenosti, preto by som poprosila váš nazor na vec, koľko asi potrvá, kým muž vytriezvie z 12 ročného vzťahu? Vopred moc ďakujem!!

Maoam

a na druhej strane si s nou vypisuje, telefonuje.....

dievca spamätaj sa...

mas kam odist? aspon na nejaky cas? uz len preto, aby si si v priamom prenose pozrela, co sa stane, ked sa vyparis ty

princessa27

maoam_ ona tu už za ním bola medzičasom s tým, že sa chce vrátiť, že ho chce naspať..on jej napriek tomu, že ju teda ešte lúbi povedal, že ju už nechce, že to už medzi nimi ajtak nebude nikdy fungovať, že žije somnou a aj ostane žiť somnou...tak neviem..je to na hlavu celé :D

Maoam

a na co ta vlastne namotal? na to auto a zabezpecenie, alebo na co, ked ste spolu polroka a uz u neho aj zijes?

prave pre toto je lepsie, ked sa zena nenastahuje hned (rsp. rychlo) k novemu chlapovi

lebo ho este nestihla spoznat a prve mesiace su väcsinou 'hype' a potom pride vytriezvenie alebo sa ozvu tiene minulosti

kebyze byvas sama alebo cojaviem u rodicov alebo s kamoskou, proste od neho separatne, tak by si mala moznost cojaviem dat si pauzu, stiahnut sa, neozyvat sa mu atd

uprimne z toho, co pises si myslim, ze - neber to prosim v zlom, je to IBA moj dojem - ho mas rada + si namotana aj na to materialne zabezpecenie a po druhe, kebyze sa tamta jeho ex-ka rozide s tym svojim, asi by si sa dost divila, co by sa dialo s tym tvojim partnerom a neviem neviem, ci by tie reci nezmenil, podla mna s nou ten vztah vobec ale ze vobec nema dorieseny

princessa27

ja viem, ja som slaboch taktiež..:-(( ked sa človek zamiluje uplne stratí hlavu..ale úplne. hnevám sa sama na seba, že som to vobec dopustila, že som sa nechala oklamať a opať začala k niekomu niečo vážnejšie cítiť...hovorím, on už tú svoju "prechodnú stanicu" mal, hned ako sa rozišli...teraz sa už uvedomil stým, že chcel už partnerku do života, lebo vedel, že snou to nemá už význam, tak si našiel mňa...viem, že ma neopustí a kým neodídem ja sama, tak on ma odtialto nepošle preč...takže tu somnou bude musieť žiť, či ma lúbi alebo nie..ale teda, otázka je, či je možné, že po čase sa teda úplne zamiluje do ženy s ktorou žije? nemôže sa utápať v minulosti večne...či? :-/ keby mi povedal, že ku mne nič necíti, tak už som tu neni, ale stále ma ubezpečuje tým, že ma lúbi, že som prenho dokonalá žena, ze lepšiu ani nemohol stretnúť a blaa bla bla, len ešte si musí čo to doriešiť v hlave z minulosti...tak neviem

princessa27

a dotyčnej ide presne iba o to, aby som sa naštvala a vysťahovala sa z domu..aby on ostal sám a aby sa tu sám utrápil na smrť asi..ona ho už nechce, tam si žije so svojim priateľom a budujú budúcnosť, len chce zničiť môjho priateľa aby bola úplne štastná..je to mrcha proste, a robí pre to všetko...kým sa neozve, všetko je v poriadku, priateľ je ku mne normálny, stará sa, prejavuje mi lásku..len akonáhle sa ozve ona tak je už na makko, nervozny, proste nevie ju odignorovať, nevie razne povedať ze dobre stačí! nato má príliš makkú povahu, nema svoju hrdosť, alebo čo...:-(

Agnes998

Bol do teba zamilovany mesiac, uz to samo o sebe je hrozne ubohe. On si s nou hrkuta cez telefon a ked sa ohradis, ze ti to vadi a nech s tym prestane, este ta zacne obvinovat ze ho nechapes a ze si netolerantna a robis mu sceny? Paneboze, na to ani nemam slov. Ste spolu len pol roka, to je kratko, vycuvaj z toho dievca. Chapem, ze si zamilovana ale neskor to bude este horsie. On ta hnusne klamal od zaciatku, to je od neho chrapunstvo, len aby nebol sam, namotal ta, hoci stale miloval a miluje inu. A okrem toho je to hrozny slaboch, takeho chces vo vztahu? Ja co poznam chlapov, ktorym stroskotal vztah po dlhych rokoch, vzdy ked si potom nasli novu frajerku, tak vzdy to bola len docasna zaplata na bolest z rozchodu. S vynimkou, ak ten vztah ukoncil chlap pre inu zenu.

Maoam

no tak ty asi neodides, kedze ta promptne hned kompletne zabezpecil, co? nic v zlom, ale toto je pre vela zien postacujuci stimul na to ostat, nech sa deje, co sa chce vo vztahu

princessa27

Agnes 998..presne si to vystihla. odišla od neho lebo sa vzťah neposúval, chcela rodinu, svadbu atď...tak si našla iného, no s tým, že nevie prehltnúť to, že jej bývalý má priateľku..kým bol sám, bol jej ukradnutý, no až ked zistila, že je somnou tak začala robiť cirkus...a tá dočasná stanica..hned po ich rozchode mal jednu slečnu, ktorú potom opustil kôli mne. snou nežil, mal ju iba tak ako "dočasnú stanicu"..ked stretol mna, povedal, že ja som jeho bud.žena, kúpil mi hneď auto, nastahoval si ma, proste kompletne zabezpečil...zas viem, že on je makkota, nato by "gule nemal" aby ma vystahoval..to by nevedel urobiť, nedokazal by povedat ze dobre, tak teraz sa odstahuj, nato nemá...viem, že by ma neopustil a ostal by žiť somnou, viem, že oni už spolu nebudú nikdy lebo tam to ozaj nemá zmysel, avšak otázka je, či premna má zmysel žiť s ním, či ja budem niekedy vyrovnaná a nebudem sa trápiť..keby mi bol ľahostajný, kašlem na to, nech si robí čo chce ja tu mám všetko zabezpečené, avšak bohužial neviem byť mrcha, pre mna sú city velkou prioritou pre štastný život :((..