Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detoxikácia pečene

Príspevok v téme: Detoxikácia pečene
vicky_025

Nevedel by niekto poradiť ohľadne detoxikácie pečene? Našla som jednu metódu ktorú treba niekoľkokrát absolvovať ale mierne sa jej obávam.
Našla som ale aj pomalú detoxikáciu- dávať si po dobu dvoch mesiacov 1 lyžicu panenského olivového oleja a 1 lyžičku citrónovej šťavy.
Vyskúšal to niekto? Respektíve viete poradiť niečo iné?

Angelika3

Ten pestrec, to je pravda, dobré´je užívať ho napr vo forme ostropestrecového oleja. Počula som tiež o šťave z čiernej reďkovky, ktorá tiež vyborne vplýva na pečeň.

ALINKOV

Pečeň nestačí len detoxikovať,ale i regenerovať a robí sa to pomocou pestreca mariánskeho,ten dokáže aj aj.Na pestrec.sk je všetko čo potrebujete,všetci sa tam predháňajú s pestrecom a ak si dobre vyberiete, tak to bude aj fungovať.Ja som ho už užíval a aj mi chutil.Ale nie čajíky,na priamo.

Kýčera

Odpovedám:Ospravedlňujem sa. Máš pravdu, radu si si nepýtala, diskutovala si. Vzťahovačná nie som, ak viem, pomôžem. Nemusíš s niečím, či niekým súhlasiť, ide o tom,aké slová a tón zvolíš. No a tie Tvoje ma rozhodili. V tej saune som bola, info tam máš. Ale Ťa upozorňujem, že ani jeden nepracoval vo výskume ako Ty, nie je to podložené žiadnou a m e r i c k o u , ani inou štúdiou, sú to len obyčajní ľudia/slovenská lekárka a český inžinier/.Dievča, inak si pletieš pojmy s dojmami,napr. ak Ťa ušípne had, musíš dostať antisérum,...

Ivka 1

Takže nechajme každému jeho názor , každý má naň právo.
Možno ste si odpovedali na 25 otázok k potrebe detoxikácie organizmu,ktoré som uviedla vo svojom predchádzajúcom príspevku.
Aké sú ďalšie známky zanesenia tela toxínmi - nežiadúcimi látkami ?

Dávajte pozor,čo vám hovorí vaše telo.
Máte :
- Bolesti, ktoré väčšinou nie sú špecifické,ale sú nevysvetliteľné "tu ma pichne, tam ma pichne", ani neviem čo mi je, ale je to proste bolesť,
-prejavy alergie,
-nevysvetliteľné pocity úzkosti,
-nevysvetliteľné ťažkosti s dýchaním,
-škvrny na pokožke,
-sklon k opakovaným nachladnutiam,
-chronickú zápchu,
-jazyk potiahnutý povlakom,
-kovovú chuť v ústach,
-depresie,
-tmavé kruhy pod očami,
-pocit vyčerpanosti,
-chronické bolesti hlavy
Ak áno, potom je tu opäť vážny dôvod na detoxikáciu organizmu ako celku.Je zrejmé,že potrebujeme zvládnuť toxíny - nežiadúce látky a odstrániť ich z nášho tela. Ako na to ?
Možno sa stačí odsťahovať do hôr alebo na vidiek. Je to celkom dobrý nápad,ale môžme si to všetci dovoliť ?
Možno sa stačí vyhýbať určitým jedlám a nápojom. Koľko to však vydržíme , najmä aj sa stravujeme vo firemných jedálňach,v reštauráciach ale v zariadeniach rýchleho občerstvenia.
Môžme začať jesť iba biopotraviny,ktoré nie sú postrekované.
Ako dlho si to budeme môcť dovoliť po finančnej stránke ?
Môžeme začať navštevovať lekárov.Tí budú radi,môžu produkovať viac bodov pre zdravotné poisťovne.
Môžeme podporovať farmaceutický priemysel používaním veľkého množstva liekov. Lekárnici sa budú určite tešiť.
Ja si robím trojmesačnú detoxikáciu tela 2x ročne , na jar a na jeseň . Cítim sa oveľa lepšie ako predtým. Rovnako aj moji rodinní príslušníci nevynímajúc moju 73 ročnú mamičku. Je pravda, nečítam rôzne lekárske štúdie o neúčinnosti detoxikácie,riadim sa svojim rozumom a hlavne pocitmi. Overujem si to výsledkami z preventívnych prehliadok, ktoré máme všetci v poriadku.

[zruseny35]

nejako sa tu strácam v téme :)

Tak takýto detox-pečene (citron-olej)som ešte nepočula,skor mi to znie dosť od veci.
Silymarín som už skušala-žiadny učinok a to beriem ťažké lieky cele roky. Detox som vsak dobre pocítila pri cordycepse-za jeden den mi vyčistil to,čo ine veci za 3 týždne nie...Skus,možno sa zadarí,len si daj pozor na cenu,zbytočne ho dvojnásobne predražuju .

RNG

Odpovedam, zijeme vo svete penazi a ti co ich maju riadia vsetky procesy vo svete.
Medicky priemysel v USA tvori az 17 a pol % hrubeho narosdneho dochodku. Pti tom obsah mnohych farmaceutickych prostriedkov(patentovane schvalene chemikalie) je casto az 100 nasobne predrazeny. Tj toto su ludia, co maju obrovske peniaze na to, aby si mohlo kupit akekolvek studie, potlacit cokolvek pred zverejnenim, ovladat vzdelavanie lekarov a dokonca si kupit cely politicky svet, ked je to pre zabezpecenie ich obratov a ziskov potrebne.
NeZavisle vedecke studie prakticky neexistuju, vedci musioa dostavat od niekoho peniaze a tato medicka "mafia" sa postara, aby "neprijemnych " odstranili jednoducho zadrzanim ich fondov. Tak to spravili napr s troma vedeckymi teamamio, co dokazali skodlivost GMO produktov, ich fondy sa "vyparili" vsetci boli prepusteni, vysledky ich prac sa odtajili a naviac ich este aj osobne prenasleduju.
Dnes nie je silnym sveta problem odstranit "Nevhodnych" ludi
Staci ich dat na "ciernu listinu" a nenajdu nikde pracu, zablokuju im ucty v bankach, dokonca im ukradnu identitu a doslova orabuju, ako to urobia vyse 15 milionom ludi v USA kazdy rok, a samozrejme to zvalia na zlodejskych jeednotlivcov, nie na organizovanu medicku alebo politicku mafiu.
Skorumpovana vlada v USA dnes moc kohokolvek odpilit z internetu, bez akehokolvek vysvetlenia, a mozes sa doslova "stazovat na lamparni", lebo vyhrat sud s vladou je prakticky nemozne. A pinajhorsom sa stanes obetou " tragickej dopravnej nehody" alebo inych dovodov, casto az komickych, ako viacero ludi napr tesne presd vypovedanim proti Clintonovcom, co zomreli na "sebevrazu" gulkou do hlavy, zozadu....

odpovedam

vzdy ma pobavi vztahovacnost niektorych prispievatelov, hlavne ked mi pisu, co ja viem a co nie, navyse s mentorskou retorikou :-) a rady si nepytam, slobodne diskutujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Detoxikácia pečene - Fórum - ZDRAVIE.sk