Detoxikácia pečene

Príspevok v téme: Detoxikácia pečene
vicky_025

Nevedel by niekto poradiť ohľadne detoxikácie pečene? Našla som jednu metódu ktorú treba niekoľkokrát absolvovať ale mierne sa jej obávam.
Našla som ale aj pomalú detoxikáciu- dávať si po dobu dvoch mesiacov 1 lyžicu panenského olivového oleja a 1 lyžičku citrónovej šťavy.
Vyskúšal to niekto? Respektíve viete poradiť niečo iné?

Colorka

radoslavka a ty nieco konkretne uzivas co sa detoxu tyka? alebo si len tak upravis stravu napriklad aby si odlahcila organizmus alebo ako to nazvat? :)

Marcoa

Dobry den ,
Ja mam skusenost s detoxom ale celkovo ktory trva 7m a je najprv 3m detoxikacia tela od toxinov celkovo,potom je regeneracna faza a dalej doplnujuxa faza a takto sa da uspesne zbavit nielen ze detox pecene ale celkoveho zdravia ,ak mate zaujem blizsie vysvetlim...dakujem

kajka294

presne tak suhlasim, hlavne je si dat do poriadku vnutro, lebo vsetko zle alebo ako by som to napisala, sa hned prejavuje aj navonok, napriklad na kozi a tak :)

christa366

Nie je sa čomu čudovať. Vtedy vybieha aj najviac reklám ohľadom detoxu a cvičenia. Všade rôzne akcie na takéto produkty a ľudia sa proste chytia. No málo kto si podľa mňa uvedomí, že detox nie je o schudnutí, ale proste o očiste organizmu

Colorka

tak vacsina ludi sa rozhodne pre detox zakazdym od noveho roku :D to je tak, ze teda nove zaciatky so zdravym telom, ale myslim si ze taketo nieco treba brat asi dlhodobejsie ak chceme vidiet aj nejake ucinky :)

bia554

suhlas, tie caje to je este aj zataz na oblicky, ved ked sa toho ma vypit na hektolitre. ale taky komplexny detox to veru nie je na zahodenie. to co pisete, to teda staci keby si nasadim len teda ked budem chciet alebo ako? :)

Allie1

Čo si budeme hovoriť, tými čajmi si možno prešla aj každá z nás. Veľmi dobre poznám ten pocit a podľa mňa všetko čo priniesli bolo len to, že ti prepláchlo močové cesty

daninka25

Tie čaje teda fakt nie sú nič moc. Ja som to tiež s nimi kedysi skúšala a veru chodila som na záchod každú chvíľu. Nie len že mi to bolo nepríjemné, no už aj okolie si postupom času z toho začalo robiť len srandu

radoslavka

kajka294 hej chapem :) tak potom je fajn aj to co ty pises, ze pravidelne uzivat alebo teda nasadit takuto formu detoxu a je to lepsie ako sa nechat odvodnovat nejakymi cajmi to je aj nepohodlnejsie tolkokrat ist na toaletu.