Tuším sa zabijem

Príspevok v téme: Tuším sa zabijem
jokerera

Ahojte ľudia tažko sa mi to sem píše ale tuším som retard :/ .. celý život sa mi vôbec nič nedarí a som totálna nula .. všetci sa mi v škole smejú a majú ma tam na srandu .. je pravda že ked idem aj odpovedať že mám stres a nedokážem sa ani povyprávať zo spolužiakmi , som do seba uzavretý magor  ... ešte k tomu aby nebolo málo sa aj zle učím nejde mi matika a asi z nej prepadnem .. nemám žiadnych kamarátov s ktorými by som sa mohol porozprávať .. celé dny iba trčím doma a premýšľam nad nezmyslami : ( ... často mám samovražedné myšlienky .. neviem si predstaviť dalej môj život ako bude pokračovať pretože som špatný a frajerku si nenájdem : / ...asi sa zabijem lebo už neviem čo mám robiť

jokerera

Dakujem za povzbudenie : ) budem sa nadalej venovať modelovaniu ... lebo ja nič okrem toho neviem :/ mám dosť problémy ked sa niečo naučím pokažde mi to vypadne bud cez písomku alebo odpoved : / ... a vôbec neviem ako sa mám brániť proti zlým ja to proste nedokážem niekomu niečo povedať

skleptik

ja razím teóriu, že pubertiaci, postpubertiaci, adolescenti a inak nevyrastená mládež do tridsať, tridsaťpäť rokov, by takéto myšlienky u nich mali zostať len myšienkami, pretože v živote nie je ešte nič rozhodnuté. Všetko môže byť inak. To je dobré, že ťa bavia tie kompy a robiš s tým, ako tu niekto postrehol, tvorivo, takže tam nemárniš čas len bezduchým a bezcielnym napr. facebookovaním, aj keď ako sa to vezme.

djtgjm

Nezabíjaj sa, veď život je krásny väčšinou...niekedy...občas...sem tam...málokedy...možno...asi...tak nič...

Som co som

Pises ze ta bavi tvorba videi a modelovanie v nejakom programe a aj hudba. To je uzasne. Treba byt tvorivy a hladat aj spatnu vazbu. Ako sa hovori ist s kozou na trh. Urcite sa najde niekto koho oslovis a komu sa bude tvoja tvorba pacit. Treba dat do toho vsetko myslienky pocity. Da sa tym aj uzivit. Bojuj do konca. Nenechaj sa zlomit ludmi neschopnymi a zavistivymi. Mas buducnost. Ja ti verim tak si ver aj ty. Zoznes to co zasejes. Verim ze ta to nakopne. Drzim palce.

PS1

A zacni uzivat Lucetam. Vies aka je to pecka?! Budes trpiet insomniou, tak ako ja:-) Budes spat cez den, napr. v skole:-) Ano, v skole sa oplati jedine tak spat:-)
A uc sa chlape len anglictinu, to ostatne ti bude na figu borovu. Ja napr. pocitat neviem, tak pocitam len tak odhadom. V obchode si nikdy nic neprepocitam, mna to nezaujima, kolko co stoji.
My sme sa na gymnaziu ucili aj nejake derivacie, ja neviem, kedy tie pi.oviny mam akoze vyuzit. Co mam zderivovat predavacku???:DDD
Kamo, zivot je kratky, treba zit, pit, spievat, pracovat, jest, sexovat a hlavne prezivat emocie.

PS1

Ja chcem zit tak, aby som mal stale silne emocie, ja sa chcem tesit, hresit, zabavat, balit zenske. Mna moje racio uz davno opustilo, lebo zistilo, ze v mojom pripade nema ziadnu sancu.
Ja nepotrebujem ziadnu matematiku, treba balit dievcata a nie meditovat nad vcerajsim dnom.
Tak ti prajem silne emocie, aspon take ake prezivam ja a potom sa budes stale usmievat:-)
A ak nemas priatelku, tak si kup sexualne pomocky, co na tom. Aspon sa zabavis. Ale pamataj, balenie zien ma desatnasobnu prednost pred nasobilkou:-)

PS1

Najdi si kamaratov medzi Romami alebo medzi Spanielmi, Talianmi, Portugalcami, uvidis, ze neobanujes. Ak nie si pocitacovy magor, tak ma pochopis. Ak ma nepochopis, tak si magor:-)
Oni su temperamentni, oklamu ta, mozno sa sklames, ale zabava s nimi je po ...i:-) Uvidis kamos, o com je zivot.
A nielen trcat pri pocitaci ako taky magor. Toto je zivot? Vsak ta nova generacia vyhynie ako dinosauri. O desat rokov si mozeme zalozit pohrebnu sluzbu. Uvidis, budeme prachaci:-D
www.youtube.com
Toto je ich natura, pit, saliet, besniet sa. Jaj, ja som pri nich tak stastny. Ja mam hadam vsetko, po com len zatuzim:-) Ano, ukradnu mi to. Ale my sme posledne zistili, ze mi si uz kradneme medzi sebou, ze tie veci nejako koluju medzi nami a my ich stale a stale kupujeme.
Drzim ti palce, bracho.

tvarohasrdce

ak chces cumiet do tmy alebo dufat ze sa prevtelis do niekoho uznavanejsieho tak prosim, moj zivot v kratkosti: zakladka a hlavne stredna bol som looser kazdy si zo mna robil srandu, pritom ja som si budoval svoj svet, bol som skaredy zakomplexovany, ale potom som sa dal na vysku, zlozil lennonky zacal sa o seba starat a zrazu prislo vsetko, zaujem bab, slusna praca, konicky ktore milujem, treba sa len snazit snazit, nevravim mozno ze tomu kto sa zabije zablika You WIN pretoze obcas sa zda tento zivot nezmyselny ale vzdat to len tak je podla mna hlupost...aspon nieco dokazat treba , venuj sa ty len kompom, grafike ak ta to bavi, uzivi ta to slusne a popracuj na svojich nedostatkoch, hlavne to nevzdavaj cau

jokerera

Rozmýšľam neustále o škole pretože to tam neznesiem :( a doma sa najviac venujem modelovaniu cez 3d program a výrobu videi a trochu aj rapu.. Je to jediné čo ma v živote baví ... Ale to ma neuzivy :(