Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Info o operácii

Príspevok v téme: Info o operácii
AnnaCh

Ahojte,
v auguste som spadla a škaredo si zlomila ruku,mám 6 klincov, teda som bola operovaná. Zajtra mám isť na odstránenie klincov. Keďže vtedy bola operácia veľmi rýchlo nutná, kedže som mala zlý priechod krvi a necítila som si prsty už, nemali čas na nejaké voloviny ako klystír, teda tak si myslím. Teda zajtra, mám termín a chcem sa spýtať že či mi budú robiť klystír alebo nie. Mám mať anestéziu, ale aj ked ma vtedy uspávali nedýchala som nič iba kyslík a pustili mi niečo do žily. Mám len 13 a nemám s takým skúsenosti, tak ak by niekto vedel, prosím dajte mi vedieť
Ďakujem

ni-ka

nie,klystir nebude:)urcite nie pri operacii ruky,zarucene:)bude to to iste,od polnoci nebudes jest,pit,rano ta zoberu na salu,daju ti dychat kyslik,daju ti do zily anestezu a preberies sa po vsetkom:)

Agnes998

No to ja presne neviem ako to je, ked operuju brucho robia klistir, ale myslim ze pri ruke to nerobia, ale nie som si ista. Spytaj sa svojho lekara.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Info o operácii - Fórum - ZDRAVIE.sk