Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco ohovarame?

Príspevok v téme: Preco ohovarame?
tralllllll

ahojte, len tak som zamyslel nad tym preco vlastne ohovaram ja osobne, som napr s partiou a ohovarame niekoho kto tam nie je, resp. poviem ze on je dobry chalan ale v tomto mi nesedi, pritom jemu to nepoviem, dost mi to lezie na nervy, robim to hlavne ked mam trocha vypite, pritom si uvedomujem ze je blbe kecat o niekom kto nie je pritomny, potom si pripadam ako chudak, ale zase robi to vacsina ludi, akoby to bol akysi zaklad rozhovorov niekoho obkecavat, len ma zaujima preco myslite ze to robim, ci je to normalne alebo mam nejaky komplex a pod dakujem

woš

ja zboznujem fb ohovaracky, ked baba o ktorej viem ze poskusala dost chlapov napise status typu niektore stetky by sa mali nad sebou zamysliet... a pipiny a pipiniaci hromadne lajkuju, to zatinam zuby vzdy, aby som sa do toho neangazoval, celkove ta povrchnost a skryvanie sa za nieco ma dokaze poriadne vytocit

janopeto

nie nebuchol som sa. Kedy rady kecáme, predsa keď máme dobrú náladu, ak je nám pod psa, tak nám nie je ani do reči. Depresívny ľudia kecajú veľa či málo? A depresia je priamo úmerná samovražde, teda smrti. A čo robíme ak máme depku, ideme ku ľudom, aj psychológovia to vravia, teda musíme rozprávať, aby sme sa nezbláznili a nespáchali samovraždu.

Sejla

Aj keď teda je to prízemné, ale nejak sa ventilovať treba:) A ináč čo sa týka intrigovania, tak som stretla chlapov, ktorí by v tom prevalcovali kde akú klebetnicu. Toto zase je už choroba

Sejla

Ja teda pekne poohováram ľudí, ktorí ma serú a ešte ich niekedy zosmiešňujem a napodobňujem, ale to len šéfov a celkovo tých, ktorých som nútená vídať, ale zase potom k nim neprídem a neleziem do zadku. A priateľov neohováram.

phoe

Musím podotknúť, že som si nevsimla výraznejšie rozdiely medzi pohlaviami, čo sa týka ohovárania, len muži to robia menej okato a bez skrytej nenávisti.

phoe

Alebo napríklad vidím že na mňa niekto zazera, tak sa opytam jeho známeho, či ma niečo proti mne alebo tak zazera na všetkých. A napríklad sa dozviem že áno, je to taká povaha, alebo že len tak pôsobí a v skutočnosti je celkom fajn. To sú celkom podstatne informácie, neviem či sa to dá zaradiť pod ohováranie. Alebo debata o správaní vedúceho :)) no veď trochu srandy nezaškodí

phoe

Nemam rada ohováranie, ja ked tak, tak si ponadavam na niekoho ked ma naštve. Ale už sa kazim aj ja, všetci ohovárajú. Príde za tebou a začne sa na niekoho sťažovať. Väčšinou je to ked majú ľudia medzi sebou konflikty, tak im ide v podstate o to, si tu situáciu rozobrať a niekedy sa len vykecat. Ale sú typy ľudí, ktoré intrigovanim priam žijú, takých nenávidím. Večne riešia kto kde s kym prečo a čo mal na sebe. Mne sú ľudia celkom ukradnuti, len nemám rada zakerakov a povalacov a klamarov.

janopeto

Aká je funkcia bežnej reči? V prvom rade si musíme uvedomiť, že reč je vlastne strašiak na smrť. Reč ako také bľabotanie musí odhánať smrť, to je dôvod, prečo ženy kecajú viac ako muži. Sú totiž citlivejšie na smrť a inakšie sa s ňou vyrovnávajú. V sociálnej sfére veľa nedokážu.
Ohováranie je jednou súčasťou starosti o seba. Tým, že hodnotím druhých, potvrdzujem si svoju vlastnú pozíciu - nie som ako on, som lepší atď. To či je to dôsledok agresivity, nechám nateraz tak.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco ohovarame? - Fórum - ZDRAVIE.sk