Chlamydie

milan starší

mal som leukocyty pred 2 mesiacmi 80 000, po užívaní lieku Fludara oral mi klesli na 9000. môže sa tento predchádzajúci stav ešte vrátiť, zlepčiť, či naopak zhoršiť, dakuzjem

hekate1

Ahoj,
mojej kamoske s tymto pomohla jedna doktorka,ktora sa specializuje na celostnu a mitochondrialnu medicinu.Urobi ti take specialne biorezonancne vysetrenie, kt. stoji 15€,na zaklade kt. ti urobi analyzu celeho organizmu.Ty mozes mat tie chlamydie uz aj inde rozlezene a mozu ti oslabovat imunitu. Ako pisu hore,presne aj kamoske prikazala prist s priatelom,pretoze aj on bol samozrejme nakazeny. Dala im obom liecbu.Ziadna chemia, ATB,ona lieci prirodnymi liekmi,ktore neoslabuju imunitu,nenicia mikrofloru. Odporucam vyskusat jej sluzby. My tam chodime cela rodina.Nam vzdy pomoze. Objednat sa mozes v ramci SR, ona chodi po pacientoch,len sa musis objednat dopredu. Napis mi ak chces na hekate1@azet.sk a dam ti kontakt,kde sa mozes objednat

vitavi

Aby ťa nepriťahovalo k sladkostiam, dávaj pozor, aby si nejedla presolené.
Na ukľudnenie sú ideálne obilniny, ktoré obsahujú vlákninu a minerály, B vitamíny - celozrnné vláčne kaše. Spolu so zeleninou neprekyseľujú a dodajú ti pokoj.

manulienka

dakujem za radi určite niečo skusim hlavne stopnem sladke lebo mam rada sladkosti a viem že mi škodia no proste ma ukludnuju a liečne tieš bude to taške vzdat sa sladkeho ale ak mi to ma pomoct všetko tak sa zrieknem sladkostí

antisweet

treba znizit spotrebu cukru, zdravsie sa stravovat a mozno si aj urobit nejaky test na potraviny. a skusit aj nejaku komplexnejsiu liecbu, nielen u gynekologa.

vitavi

Netreba veriť, ale praxou si skutočnosti overiť. V zásaditom prostredí sa darí laktobacilom, ktoré ozdravia imunitný systém.

"Liečenie" chemikáliami, ktoré pozabíjajú patogény je len dočasné. Skôr či neskôr sa patogény do prakyseleného prostredia vrátia.

Maoam

a jej partnera(-ov) treba liecit tiez... lebo sa to vsetko bude prenasat dalej

no tak ale aspon nevymrie dermatovenerologia

Maoam

su patogeny, ktore preziju aj v extra kyslom ale aj v zasaditom prostredi...

ono je to vsetko ovela zlozitejsie, ako sa na prvy pohlad zda

vela veci, ktore su propagovane, sa podavaju v mylnej forme (teraz nemyslim teba konkretne), pretoze ludom chybaju zakladne vedomosti o mikrobiologii a imunologii ako takej a uveria casto bohuzial polovicnym alebo mylnym informaciam

v tomto pripade treba ako prve chlamydie a ostatne pohlavne prenosne infekcie, ktore slecna nosi znicit, darmo bude menit dalsie veci, kym neurobi prvy a zasadny krok vratane sanacie crevneho traktu a posilnenia imunity

vitavi

Výživové doplnky nie, len zmeniť prostredie v tele z kyslého na zásadité, odstrániť hlieny / z mlieka, sladkostí/. Patogény sa prestanú rozmnožovať.