Opuch nosnej sliznice

Príspevok v téme: Opuch nosnej sliznice
DIANA17

uz 5 rokov mam zvlastnu alergiu opuch nosnej sliznice bez nadchy, lekary nevedia prist na pricinu, cize ziadne lieky nezabrali a sprejmi do nosa si dychanie uvolnujem na nejaku chvilu. nasledne neviem dychat hlavne v noci a vysusuje sa mi hrdlo a priedusky a potom mam zapaly dychacich ciest a takto to ide dookola
stretol sa niekto s niecim tomuto pribuznym ?????????????

dakujem Diana

Janka56

ozyvam sa po dlhej dobe, nic nepomohlo , ale nedavno som zaregistrovala reklamu na nosne probiotika RINOGERMINA tak som jupila, po zarobeni treba drzat v chldnicke, vyskusla som podla navodu prve balenie a citim zmenu k lepsiemu, uz sa tesim o mesiac na pouzitie druheho balenia - uvidime co to spravi

Keita

Presne tymto trpim ja...cele roky som mala pravidelne upchatu jednu dierku, ale vzdy sa mi dalo dychat druhou, tak som to neriesila. Toto leto mi vsak zacalo nieco este horsie, zatekaju mi hlieny do hrdla, strasny pocit. Migreny, tocenie hlavy, pocit guce v hrdle, viem si to trocha povytahovat, priesvitny sliz, ale nejde vykaslat. Nik nevie zatial pomoct. Robili mi vytery, negativne. Na RTG rhinosinusitis maxillaris. Vraj alergickeho povodu. U alergologa vytery a krvne testy negativne, cakam na kozne testy. Skusila som takmer vsetko, Omarit, Zodac, Nalcrom, Avamys sprej, Vincentku, kloktanie slanou vodou, Sinupret, Solmucol, Sterimar. Ja uz som zufala...

Janka56

ano brala som aj tieto tabletky, pomohlo docasne, takze asi mi toto uz ostane do konca zivota
ale stale patram dalej co by mi pomohklo

Jarec

Milá Dianka 17
Mal som ten istý problém ako vy.My to mame v rodine. Úplne upchaty nos opuchom, zaslzené oči a tlak v nose. Noci boli strašne každé 3 hodiny som sa budil a siahal som po muconasalu spreji a bolo zas pokoj na 3 hodiny. Lenže on ten nos síce uvoľnil ale nepomáhalo mu to. Moja alerg. mi dala tabletky s názvom CARINASE repetabs a tie pomohli mne aj mame a otcovi zase CLARITINE :) . Oni sú na akútny stav zmiernia opuch a voľne dýcham lenže niesu dlhodobé na to treba liečbu (aspoň v našej rodine to tak bolo) s antihistaminikámi napr zodac, zenaro, zirtec, arius, claritine aby sa v tele vytvorili zásoby na boj proti alergii. Mne zenaro nepomáhalo ale zodac u mami opačne u každého je to individuálne len treba nasadiť ten správny liek.Dúfam že vám to nejako pomôže lebo kto nezažil nevie.

Diana17

po dlhej dobe sa ozyvam so spravou.
Doteraz mi nic nepolavilo, ani nepomohlo, stale som na sprejoch, ale na nocasi dva tyzdne aplikujem esencialne oleje do terra a celkom fajn zatial spim, da sa mi slusne dychat. Zacala som chodit aj na biorezonanciu, v stredu budem mat 3 sedenie, tak casom uvidim, ci pomoze , alebo nie. Necakam zazraky na pockanie. uvitam kazdu radu, poznatok, navrh. Kto to nezazil
nevie ake to je, ked sa neda dychat a sliznica je zdurena na sucho.

edhunter

mne na zavislost na mukonasal pomohli tabletky aescin ktore mi doktor predpisal pri zapale sedacieho nervu na odstranenie opuchu,pri uzivani som si vsimol ze sa mi prestal upchavat nos,takze mukonasal som odvtedy nepouzival.