Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!

Príspevok v téme: Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!
ceresnicka34

Sme s priatelom spolu asi tri roky a uplne ma prestal pritahovat, nemam vobec chut na sex s nim. Najskor som si myslela ze preto ze to nerobi dobre co naozaj nerobi snazila som sa ho korigovat a hovorit ako sa mi to paci no nepomohlo nepaci sa mi to s nim aj ked robi to co mu hovorim neni to dobre mam z toho iba nervy a som protivna potom. Dokonca po sexe vzdy placem ale tak aby nevidel, citim zufalstvo. Zo zaciatku to bolo o tom ze som dufala ze sa nejako zohrame no nestalo sa a teraz uz nemam chut to robit mam pocit ze ma to stoji vela sil. Nedokazal si za tri roky zapamatat ako sa mi to paci a stale je prekvapeny ze preco so mnou jeho dotyky nic nerobia ja uz na to nemam nervy. Chcela by som to dat nejako doporiadku lebo uz nevladzem takto dalej ale nechcem sa s nim rozist po inych strankach mi vyhovuje.

neviemneviem

Nerozprávaj s ním len o smotnom sexe, a ako čo má robiť, ale rozprávaj sa s ním o vzťahu ako takom. Ak ťa on nechce a je s tebou len z princípu, tak to nieje dobre, a myli by ste si toto ujasniť. Rozoberte váš vzťah, analyzujte ho. Rozprávaj sa s ním aj o tom, že je sex pre teba dôležitý, resp bol, a že na tom asi padne celý vzťah. Viem.., byť otvorený vo vzťahu v niektorých veciach je trochu blbé, ale treba sa premôcť. Naviac, niektorý ludia niesu dosť inteligentny(resp nechcú) aby sa uvedomili, a tak v tom prípade treba odborníka.

Myslím že Máš aj trochu strach že stratíš chlapa, ale chlapov dobrých je dosť, a ak on sa nemá k tomu, aby sa váš vzťah zlepšil, tak to nedopadne dobre. Rozhodne nesúhlasím, že ak je poleno v sexe, tak ním aj ostane, ludia sú rôzny, a aj taký sa vie zmeniť, stačí chcieť. Vôľa je základ, ak nieje tá, je to problém. Skús ho nejak dostať do toho aby chcel zlepšiť vzťah, a ak nebude chcieť, tak to asi zmysel s ním nemá.

mágister

mágister

milenec/milenka nikdy neskonci bez citov.. vedecky dokazane.. proste milenci sa na seba naviazu a oficialny vztah sa tym padom ropazdne, skor ci neskor.

Ferus

ono aj zo zien aj z muzov su rozne tipi, nie len borci ale aj dreva a frigidni. ty mas tu smolu ze ze mas chalan frigitaka, proste nema pre sex cit, ma ho len na vyvrcholenie nie na uzivanie. a poviem ti nezmenis ho, ver mi. a su zasa chalani ktori su v sexe borci ale charakterom nula bodov, a ano su aj taki co si dobri aj v tom aj v tom ale to musis mat sakra stastie.
prtner bude mat vzdy nejake + aj - ale len ty musis vediet co vyhovuje tebe, co vies prekusnut a naopak s cim nebudes vediet dlho zit.
je tu plno takych co su nerozhodne ako ty a ich riesenim je najcastejsie milenec, jeden chalan cisto na lasku a jeden cisto iba na uspokojenie ale to je uz silna kava aj premna

ceresnicka34

ked s nim ostanem budem lutovat ze som neskusila nieco ine a ked s nim neostanem budem lutovat ze som si nechala ujst dobreho chlapa ani tak ani tak

ceresnicka34

takze ja sa na to s nim netesim beriem to ako neico co ma vycerpava, mozno som nakoniec uvolnena ale trva to iba sekundy pretoze hned vstane a odide. Zo zaciatku ostaval lebo som na tom trvala ale to som mala pocit ze v duchu pocita do 20 a potom vstane a odide.

Ja som si vzdy myslela ze mam rada sex ze nie som frigidna ale pomaly a isto sa stavam frigidna. No a sexpauzu mam uz dlhsi cas ked ma nato hroznu chut urobim mu to nejako inak lebo sex s nim je pre mna vycerpavajuci.

Snazila som sa snim o tom rozpravat ale ked mu poviem co chcem a urobi to tak strasne linajkovo ze uz ani neviem co ma vlastne este vzrzsuje a ked chcem aby to nerobil tak linajkovo aby som z neho nieco citila tak som najnarocnejsia na svete.
NEMAM NA TO CHUT!

Este nikdy sa mi nepodarilo milovat sa s nim ja viem ze ma lubi ale neviem ci je schopny milovat sa so mmnou pretoze uz teraz z neho necitim nic necitim ze ma chce ze ho vzrusujem ze mu robi dobre to co robim nic hlucho

daska12

Vsetko sa da ked clovek chce. Nesexujte ale milujte sa. Nechem byt perverzna, keby ste si spolu pozreli nejake video, alebo skus mu nahrat video ty a robit na sebe to co sa ti paci a tym padom si to mozno skor zapamata ako ked robi nieco kde ho koordinujes ty, mne to pomohlo, s priateloms sme si natocili videa , tiez som mu nerobila oral spravne a ani rukou no po tomto videu som zistila co mu robi dobre a ako. Porozpravajte sam pripadne suxuologicka, ale na to aby ste pre tuto hlupost zahodiloi vztah je volovina, kym si rozumiete, nerobte to, Verte si

neviem nevie

Každá baba, aj panna má svoje sexualne potreby. Niektorá na ne príde, až keď prvý krát pocíťi penis v sebe, niektorá už vie čo približne chce. Večšinou panny po 20 sú potom trochu nimfy, a ak je chalan v tomto poleno, tak je to dosť o prdeli.

Každopádne, chalan, by mal byť pre svoju priatelku byť tým najlepším, aj keď ju nemá, tak s pohladom do budúcna. Ja som mal dlho problém, že som žiadnú babu nemal, no nešiel som plakať na net ako niektorý, ale makal som na sebe, a v 20r sa podarilo...

Takže neviem, základom všetkého je komunikácia. Ty sa trápiš že on je trochu neschopný, tak nechaj trochu trápiť aj jeho a povedz mu, že nič nebude, ak na tom nazačne pracovať. V 90% prípadoch niesu ludia múdry a hlúpy, ale sú len taký čo chú niečo vedieť a dosiahnúť viac a menej. Preto aj on by sa mal viacej snažiť. Otázne je, či on nieje tak trochu sebec a ide mu len o jeho uspokojenie. preto, by som ho chvílu vytrestal, sexpauza ničomu neublíži.

Jenže keď je tu aj to, že ťa nepriťahuje, to je už horšie, sex je jedna vec, ale príťažlivosť druhá. Treba zvážiť čo chcete obaja, a porozprávať sa o tom.

Je to prvý vzťah sexualny, a viem asi aké to je, a že sa ho nehceš vzdať. Ako vravím zváž čo chceš, riadne sa uvedom, ak vieš že je ten človek ten pravý a naozaj s ním chceš byť, tak komunikujte, prehovor mu do duše, a nech sa aj on viacej snaží. Bez jeho snahy chcieť zlepšiť to sa to nikam nepohne. Takže naštartuj ho aby sa snažil, vela šťastia.

krasnahorka

no velmi mi to pripomenulo jeden moj byvaly vztah. ten chalan bol tiez taky trulko, vsetko som mu presne vysvetlila aj to robil, ale trvalo to neuveritelne dlho, lebo to absolutne nebolo spontanne, ale take nalinajkovane, proste tam islo o dosiahnutie orgazmu. on sa citil zle ked som ho nedosiahla a ja som musela odslapat maraton aby sa to podarilo. otrasne nieco, hoci mi tiez inak vyhovoval a bol to fajn clovek, v mnohych veciach sme si rozumeli, ale sex bola pre mna odstrasujuca cinnost. a pocas orgazmu tak divne kvikal, ze som si musela zapchavat usi.
s tymi prejavmi pocas orgazmu mam este jednu skusenost s chalanom, co pri tom rucal ako jelen. byval v panelaku, bolo mi jasne ze to musi pocut cely dom. a ked som sa s nim rozisla tak som raz stretla jednu jeho susedku a ta mi so smiechom rozpravala ako sa na tom cely barak vzdy naramne bavil.
sex je fakt dolezita sucast vztahu, v sexe ti clovek musi byt prijemny a musis sa s nim dobre citit. musis sa na to tesit a malo by to dospiet do pocitu uvolnenia, pri ktorom nevyskocis hned z postele, lebo orgazmus uz prebehol, ale si rada, ze sa mozes k nemu pritulit. a je ti proste fajn. a bude ti aj nabuduce.