Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex

Príspevok v téme: Sex
jaw

Nazdar

Týždeň do zadu sme s frajerkou skúšali sex. Keďže sme boli nadržaný a už sme to nevedeli ovládnuť tak sme išli na to a nemali sme ochranu. Ja som panic a ona je panna a už sme dlho rozhodnutí, ale ako som do nej išiel tak ju to bolelo a po 2 min cca sme prestali :) Ale problém je v tom, že ona je troška hypochonder a už aj ja a je vystresovaná či sme sa nemohli nakaziť nejakou chorobou :D HIV, atď. Ale zasa ja sa bojím či nemám na latex alergiu, ale zasa tiež mám strach či sa inak nemôžeme nakaziť :) Dikes predom ..

Kvety zla

ak ste obaja bez choroby ako by ste sa asi tak chceli nakazit? od coho?
nakazit sa ty mozes jedine tak, ze by ona uz mala chorobu, a detto naopak (ona ak by si ty uz mal chorobu). choroby nevznikaju same od seba cisto zo sexu. vies ako sa ludia prvykrat nakazili HIV?
a preco mas strach ze mas alergiu na latex? no sak vyskusas si dat kondom a uvidis - alergia na latex je vzacna.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.