Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gymnastika

Príspevok v téme: Gymnastika
Sisa 15

Ahojte vsetci chcela by som sa opytat skusenych ludi ktori cvicia doma gymnastiku. Ake to je ? Je bezpecne cvicit doma? Aku rozcvicku si dat?Ak ma pri cvikoch nieco boli je toofajn alebo je to signal skor pre nepokracovat? Da sa to vobec naucit... myslim take veci ako snura roztep a pod aj ked uz mam 15 ? Nejake tipy :-)

Sisa 15

Dakujem pekne za vsetko budem sa ucit doma ale s ksnom ona ma najpr nauci nejake cvicenia. Nemyslite si ze moc neskoro u mna na gymnastiku?

LILIII

ak mozem odporucit, gymnastike sa venuj LEN pod dozorom, nakolko si mozes uskodit ...... snuru ,plecku ,arab a podobne blbosticky sa mozes naucit i doma no musis byt dobre rozcvicena ,ohybna a k tomu ti dopomozu roztahovacky a tie sa nie vzdy naucis doma ,nokolko si mozes poskodit slachy
Prave tie bolesti nie vzdy signalizuju ,ze cvicis spravne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gymnastika - Fórum - ZDRAVIE.sk