Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darček na promócie

Príspevok v téme: Darček na promócie
sunnysweetie

ahojte..deň promócií mojho miláčika sa neúprosne blíži :) všetci sa na ten deň nedočkavo tešíme..
len v mojej hlave nastala menšia dilema.
čo mu kúpiť?????????????????
sme spolu dlho a ja som mu dala už nespočetné množstvo darčekov..
ale na promócie by to chcelo niečo originálne..
chcela by som niečo, čo by mu zostalo na pamiatku a čo by mu pripomínalo ten dôležitý deň.

tak čo hovoríte?skúste mi niečo super vymyslieť..
mňa už napadá kadečo,napr. prsteň, pohár na ktorom bude niečo srandovné vygravírované, alebo hra scrabble..
ja fakt neviem..
skúste mi poradiť.
díkes ;-)))

MI.LENKA.BA

Môj miláčik má dnes promócie, ja som mu podarovala darček už v predstihu. Víkend v Grand Hoteli Praha v Tatranskej Lomnici + letenky BA-Poprad a späť... bolo to super, užili sme si obaja wellenss, turistiku, lanovku a zábavu s živou hudbou na Kolibe. Myslím, že to bol vhodný darček, pretože ja osobne tiež mám radšej zážitkové darčeky, na ktoré nikdy nezabudneš ako vecné dary, ktoré časom zapadnú prachom.
Dnes sa i napriek tomu ešte chystám kúpiť môjmu anjelikovi nejaké to značkové pero, v Auparku je obchod Mont Blanc. Majú tam krásne sady ideálne k takýmto príležitostiam.
:-)

PS: Nejde o dary, ale o to ako ich podáte :-)

cera

Baby a prečo by mal niekto za učenie dostávať dary? veď sa učí sám pre seba a čo tí ostatní čo mu doma vytvárali podmienky, aké majú ohodnotenie? veď ani v škole deti neučíme sa učiť pre dary a teraz toto dospelákom? uvažujte
cera

oxanka896

ahojte. moj priatel skoncil tohto roku Bc. a studoval priemyselne inzinierstvo. zhodou nahod si vytiahol na statniciach otazku o nejakom srubovani, a uprave strojov.
my si kupujeme naozaj len drobnosti, ci uz na narodky alebo na vyrocie. kupila som mu preto detske balenie srubovak, zverak, srubky.... potesil sa, a bola to drobnost, malickost

Dusana

Hm, aj som si myslela, ze sa uz tie spony nenosia... Tak potom potesil by ho taky 1000 GB externy disk? Ako informatika? Vobec nefim...

Dusana

No, moj drahy zasadne nenosi ziadne naramky, retiazky, naramkove hodinky a podobne, pero Parker uz ma, a tak som mu kupila vreckove hodinky, dovnutra dala vygravirovat ze k promocii s laskou Dusana a datum, k tomu flasku Magister a pocitacovu knihu najvacsiu aku som nasla s tematikou, aku si vybral :) a od nasich dostane asi zlatu sponu na kravatu, aby mal na sebe aspon nejaky sperk.. Hruza vymysalt chlapom darceky..

hena23

Tak ahojte.Už mám darček pre mojho milovaného manžela.Kúpila som mu retiazku a náramok a k tomu MAGISTER konak pretože mi skončil ako magister.Dobréééééé nie?

hena23

Aj ja mám asi takíto problém.Ten kto by mi pomohol by som mu bola vďačná.Neviem ani ja čo mam kúpiť k promóciám môjmu drahému.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darček na promócie - Fórum - ZDRAVIE.sk