Darček na promócie

Príspevok v téme: Darček na promócie
sunnysweetie

ahojte..deň promócií mojho miláčika sa neúprosne blíži :) všetci sa na ten deň nedočkavo tešíme..
len v mojej hlave nastala menšia dilema.
čo mu kúpiť?????????????????
sme spolu dlho a ja som mu dala už nespočetné množstvo darčekov..
ale na promócie by to chcelo niečo originálne..
chcela by som niečo, čo by mu zostalo na pamiatku a čo by mu pripomínalo ten dôležitý deň.

tak čo hovoríte?skúste mi niečo super vymyslieť..
mňa už napadá kadečo,napr. prsteň, pohár na ktorom bude niečo srandovné vygravírované, alebo hra scrabble..
ja fakt neviem..
skúste mi poradiť.
díkes ;-)))

Dusana

No, moj drahy zasadne nenosi ziadne naramky, retiazky, naramkove hodinky a podobne, pero Parker uz ma, a tak som mu kupila vreckove hodinky, dovnutra dala vygravirovat ze k promocii s laskou Dusana a datum, k tomu flasku Magister a pocitacovu knihu najvacsiu aku som nasla s tematikou, aku si vybral :) a od nasich dostane asi zlatu sponu na kravatu, aby mal na sebe aspon nejaky sperk.. Hruza vymysalt chlapom darceky..

hena23

Tak ahojte.Už mám darček pre mojho milovaného manžela.Kúpila som mu retiazku a náramok a k tomu MAGISTER konak pretože mi skončil ako magister.Dobréééééé nie?

hena23

Aj ja mám asi takíto problém.Ten kto by mi pomohol by som mu bola vďačná.Neviem ani ja čo mam kúpiť k promóciám môjmu drahému.

baby

lenocka, ja som mala podobne problemy s babkou, ale som jej vysvetlila ako sa veci maju, chvilu sa hnevala ale preslo ju to a pochopila...teraz ked jej povie nie, tak vie ze to znamena nie...